Tarot dla znaków zodiaku: Waga i karta Sprawiedliwość dają lekcję partnerstwa

Każdy znak zodiaku znajduje swoje szczególne odbicie w jednej karcie Tarota. Co łączy zodiakalną Wagę z kartą Sprawiedliwość? Jakie przesłanie dla nas wynika ze spotkania bogini Wenus (Waga) z Temidą (Sprawiedliwość)? Oto lekcja zodiakalnej Wagi i karty Tarota Sprawiedliwość.

znaki zodiaku tarot

Więcej artykułów

Tarot

Tarot tygodnia:   Sprawiedliwość

W tym tygodniu patrzeć będziemy na świat z dystansem, obiektywnie, nie ulegając niepotrzebnym emocjom. Dlatego wiele spraw ujrzymy we właściwym świetle i zdołamy rozwiązać niejeden konflikt. Będziemy mieć szansę spłacić stare długi i wyrównać rachunki. Oddać pożyczone rzeczy, kogoś przeprosić, spełnić dane obietnice.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodnia:   Rydwan

W tym tygodniu postanowimy wziąć stery życia we własne ręce. Wyprowadzić się z rodzinnego domu, zmienić pracę lub rozpocząć własną działalność. Wyznaczymy sobie śmiałe cele i z determinacją będziemy do nich dążyć. Nic nas nie powstrzyma, a wszelkie przeszkody pokonamy z marszu. To dobry czas na rozpoczęcie urlopu lub wakacyjny wyjazd.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodnia:   Głupiec

W tym tygodniu będziemy w radosnym nastroju, którego nic nie zdoła zepsuć. Na problemy machniemy ręką, a od obowiązków zapragniemy uciec jak najdalej. W głowie będą nam tylko zabawa, imprezy i flirty. Udzieli nam się wakacyjna atmosfera i poczujemy się znów jak dzieci.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu