Tarot dla znaków zodiaku: Waga i karta Sprawiedliwość dają lekcję partnerstwa

Każdy znak zodiaku znajduje swoje szczególne odbicie w jednej karcie Tarota. Co łączy zodiakalną Wagę z kartą Sprawiedliwość? Jakie przesłanie dla nas wynika ze spotkania bogini Wenus (Waga) z Temidą (Sprawiedliwość)? Oto lekcja zodiakalnej Wagi i karty Tarota Sprawiedliwość.

znaki zodiaku tarot

Więcej artykułów

Tarot

Tarot miesięczny na grudzień 2022: twoje marzenie się spełni!

Wróżba Tarota na listopad 2022: Wykorzystaj cenne informacje, zdobywaj nowe umiejętności, dogaduj się z ludźmi. Graj na loterii, bierz udział w konkursach, uwierz w swoje szczęście. Karty Tarota Umiarkowanie, Kochankowie i Pustelnik wskazują Aurę, Przestrogę i Szansę miesiąca. Zobacz, co wróżą znakom zodiaku. Oto Tarot miesięczny i horoskop Tarota na listopad.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta Tarota: XI. Moc

W tym tygodniu żaden wysiłek nie będzie nam straszny. Staniemy się odważniejsi i bardziej skłonni do podejmowania ryzyka, co nie zawsze się opłaci. Ale nawet gdy zaliczymy glebę, wstaniemy, otrzepiemy się i pójdziemy dalej. Przeszkody będą tylko nas motywować. Chętnie ruszymy się z kanapy i zadbamy o kondycję.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta Tarota: V   Papież

W tym tygodniu pochłoną nas sprawy umysłu i ducha. Ciekawe książki, artykuły, wykłady, medytacje. Kwestiami materialnymi nie będziemy zawracać sobie głowy, uznamy, że ważniejsze jest być niż mieć. Być dobrym, uczciwym, a przy tym mądrym, wykształconym, obeznanym. Pomożemy komuś w potrzebie. Oto tarot tygodniowy i wróżba dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu