Tarot dla znaków zodiaku: Waga i karta Sprawiedliwość dają lekcję partnerstwa

Każdy znak zodiaku znajduje swoje szczególne odbicie w jednej karcie Tarota. Co łączy zodiakalną Wagę z kartą Sprawiedliwość? Jakie przesłanie dla nas wynika ze spotkania bogini Wenus (Waga) z Temidą (Sprawiedliwość)? Oto lekcja zodiakalnej Wagi i karty Tarota Sprawiedliwość.

znaki zodiaku tarot

Więcej artykułów

Tarot

Tarot tygodniowy:   Wisielec

W tym tygodniu odpuścimy sobie nadmiar zadań i pomyślimy o odpoczynku. Więcej będziemy czytać i rozmyślać niż robić coś konkretnego. Ale tego właśnie nam potrzeba. Spokoju i dystansu. Okaże się, że z perspektywy pewne sprawy nabierają znaczenia, inne zaś je tracą. Jeśli zdołamy wyciszyć emocje, nie damy się wciągnąć w żadną intrygę.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodnia:   Rydwan

Dopisze nam energia i kondycja, które przydadzą się, gdy będziemy biegać po mieście i załatwiać mnóstwo spraw. Ten tydzień zapowiada się bowiem bardzo dynamiczny, pełen wyzwań, spotkań, rozmów i nawiązywania kontaktów. Chwilami możemy być tym zmęczeni i przytłoczeni, dlatego warto ustalić priorytety i koniecznie znaleźć czas na odpoczynek.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodniowy:   Cesarz

W tym tygodniu pilnować będziemy przede wszystkim swoich interesów, bronić swojej pozycji i swojego zdania. Staniemy się odważni i uparci, stąd możliwe kłótnie, zwłaszcza o pieniądze, o których będziemy teraz więcej myśleć i dokładniej je liczyć. Zdołamy wszystko załatwić i jeszcze zmotywować innych do pracy.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu