Co nam wróży tarot na luty? Poznaj przepowiednię kart tarota.
Tarot

Co nam wróży tarot na luty? Poznaj przepowiednię kart tarota.

Karta Mag zachęca do walki o swoje w pracy i w związku. Cesarzowa ostrzega przed rozrzutnością, a także złodziejami i podejrzanymi interesami. Karta Sprawiedliwość mówi o szansie na poprawę w sprawach finansowych, pod warunkiem, że będziesz ambitny. Zaryzykuj, a wygrasz! Poznaj wróżbę z kart tarota na luty oraz wskazówki dla zodiaku.

Polecane artykuły:

Tarot

Tarot tygodniowy. Mag: będziemy zdecydowani

W tym tygodniu będziemy aktywni i zdecydowani. Ci, którzy zostają w pracy, wezmą się za trudne sprawy i wyprowadzą je na prostą. Wyjeżdżający na urlop nie będą bezczynnie leżeć na plaży. Wycieczki, zwiedzanie, sport, a może nauka obcego języka lub nurkowania? Oto wróżba Tarota dla wszystkich znaków zodiaku.

Czytaj dalej
Tarot

Tarot na lipiec: zwyciężysz!

W lipcu znajdziesz rozwiązania trudnej sprawy. Masz jednak wiele poważnych decyzji do podjęcia - zastanów się dwa razy. Musisz też uważać, bo nie wszystko co robisz ujdzie Ci na sucho! Zobacz, co przepowiadają karty Rydwan, Umiarkowanie i Diabeł. I co niosą znakom zodiaku. Oto tarot na lipiec.

Czytaj dalej
Tarot

Tarot tygodniowy. Kochankowie: koniec z samotnością!

W tym tygodniu nie zaznamy samotności, bo wokół nas pojawi się wielu sympatycznych ludzi. Jeśli wybierzemy się na urlop, to razem z rodziną lub w gronie przyjaciół. A jeżeli zostajemy w domu, przygotujmy się na najazd krewnych. Zobaczcie co karta Kochankowie wróży znakom zodiaku.

Czytaj dalej