Tarot

Samotność: co mówi o niej Tarot?

Dla jednych samotność to przekleństwo, dla innych sposób na życie. Niezależnie czy jesteś singlem z wyboru czy nie, samotne życie może być okazją do prawdziwego poznania samego siebie. Pomoże Ci w tym Tarot, którego cztery Wielkie Arkana mówią o samotności.

Samotność: co mówi o niej Tarot?

Więcej artykułów

Tarot

Karta: Świat

W tym tygodniu myślami będziemy już wybiegać w przyszłość. Planować, co zrobimy, dokąd pojedziemy, gdzie zjemy i z kim się spotkamy, gdy będzie już po wszystkim. Zamarzą nam się wielkie imprezy i egzotyczne podróże, mimo że wciąż zadowalać musimy się namiastkami. Poznaj Tarot tygodniowy i zobacz, co karta wróży znakom zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Tarot tygodniowy. Kochankowie: ciepło i radość w związkach!

Ten tydzień sprzyja wyjaśnianiu nieporozumień i owocnej współpracy. Ale nade wszystko sprawom sercowym. Relacje staną się bliższe, cieplejsze i dadzą nam wiele radości. Nie dajmy się tylko wplątać w cudze intrygi i nie pozwalajmy nikomu sobą manipulować! Oto Tarot tygodniowy i wróżba dla wszystkich znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Tarot na kwiecień: postaw na współpracę, nie bój się ryzyka!

W kwietniu karty Tarota radzą: postaw na współpracę, bo wiele nauczysz się od innych. Ryzyko się opłaci, ale uważaj, by nie złamać prawa czy jakichś zasad. Poznaj Aurę, Przestrogę i Szansę miesiąca, które niosą karty Cesarz, Kapłanka i Rydwan. Oto Tarot na kwiecień i wskazówki dla wszystkich znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2021/4 9.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/15 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/2 5.99 zł