Numerologia na maj 2022. Dzięki Dwójce uwierzymy w Przeznaczenie!

Numerologia na maj 2022 mówi: to będzie piękny miesiąc! Wszystko za sprawą wibracji Dwójki, która jest liczbą miłości. Uwierzymy, że w życiu nie ma przypadków, ale jest Przeznaczenie. Oblicz swoją liczbę życia i sprawdź, co Tobie przyniesie horoskop numerologiczny na maj.

numerologia na maj 2022

Więcej artykułów

Numerologia

Numerologia na kwiecień 2022. Jedynka da nam siłę do działania!

Kwiecień to miesiąc o wibracji Jedynki. Obdarzy nas ona doskonałym samopoczuciem, siłą i werwą do działania. Zamiast rozpamiętywać przeszłość, zajmiemy się planowaniem przyszłości i obierzemy kurs na odległy cel, pełni wiary, że nam się uda. Oblicz swoją liczbę życia i sprawdź, co Tobie przyniesie horoskop numerologiczny na kwiecień.

Czytaj dalej >>
Numerologia

Numerologia na marzec 2022. Dziewiątka pomoże naprawić błędy

Coś się kończy, coś się zaczyna… Ta refleksja często będzie nam towarzyszyć w tym miesiącu pod wpływem wibracji Dziewiątki. Poczujemy, że pewnych rzeczy mamy już dość, że wcale nie musimy znosić niektórych ludzi i sytuacji. Oblicz swoją liczbę życia i sprawdź, co Tobie przyniesie horoskop numerologiczny na marzec.

Czytaj dalej >>
Numerologia

Numerologia na luty 2022. Ósemka budzi ambicje

Lutym rządzi w tym roku niezłomna Ósemka. To liczba władzy, potęgi oraz kariery. Z jej pomocą uda nam się przeprowadzić najbardziej ambitne zamierzenia. Oblicz swoją liczbę życia i sprawdź, co Tobie przyniesie horoskop numerologiczny na luty.

Czytaj dalej >>

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2022/6 9.99 zł
Wróżka 2022/2 13.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/20 3.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/2 5.99 zł