Liczba osobowości: co kryje Twoja dusza?

Twoja liczba osobowości – obliczona z imienia i nazwiska – pomoże Ci poznać siebie. Określa to, jak widzą Cię inni - jaki rodzaj maski przybierasz wśród ludzi, co chowasz głęboko nawet o tym nie wiedząc. Dzięki niej odkryjesz swoje mocne i słabe strony, ukryte talenty i wady. Chwytaj za długopis i licz!

Oblicz liczbę osobowości i odkryj tajemnice swojej duszy

Więcej artykułów

Numerologia

W twojej wibracji urodzenia jest i siła, i słabość. Naucz się pisać swoją cyfrę tak, aby nie dać się wykorzystywać, a przyciągać moc

Cyfry nie tylko wskazują jakąś ilość lub wartość, np. 1 kilogram ziemniaków lub 20 złotych. Są także zapisem ezoterycznego symbolu, który oznacza energię i jej jakość. Od kształtu cyfry zależy przepływ tej siły i to, jak ona na nas oddziałuje. Wszystko jest tu istotne – linie proste, okręgi, łuki, pętelki, które się na kształt cyfry składają.

Czytaj dalej >
Numerologia

Numerologia w maju. Pod rządami 4 obowiązuje porządek i ścisły plan. Nawet na działce będziemy pielić, kosić i przycinać

Nie będziemy bujać w obłokach, tylko zabierzemy się do najważniejszych zadań i dokładnie policzymy każdą złotówkę. Nie damy się więc oszukać. Gdy rządzi Czwórka, obowiązuje ścisły plan zajęć. Nawet odpoczynek na działce będzie wymagać pielenia grządek, przycinania żywopłotów i koszenia trawnika. W miłości zatriumfuje rozsądek.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu