Horoskop numerologiczny: październik 2020
Numerologia

Horoskop numerologiczny: październik 2020

Październik to miesiąc o wibracji PIĄTKI. Przed nami fantastyczny czas, pełen wyzwań i nieoczekiwanych zdarzeń. Każdy dzień będzie przygodą, przyniesie nowe możliwości. Zdołamy dokonać zmian w naszych głowach, odciąć się od tego, co nas powstrzymuje, ogranicza. Oto horoskop numerologiczny na październik 2020 r.

Polecane artykuły:

Numerologia

Nowy Rok numerologiczny! Oto Twój horoskop!

Przetrwaliśmy rok 2020 i wchodzimy w 2021. Przynajmniej według numerologii, gdzie nowy rok zaczyna się wraz z nowiem Księżyca, 17 września. Tej jesieni już poczujemy pierwszy powiew nowej wibracji, a będzie nią PIĄTKA (2+0+2+1=5). Powiemy: precz z rutyną i zakazami! Nadchodzi czas upragnionych zmian. Zobacz, co Ciebie czeka w nowym roku.

Czytaj dalej
Numerologia

Liczba osobowości: co kryje Twoja dusza?

Twoja liczba osobowości – obliczona z imienia i nazwiska – pomoże Ci poznać siebie. Określa to, jak widzą Cię inni - jaki rodzaj maski przybierasz wśród ludzi, co chowasz głęboko nawet o tym nie wiedząc. Dzięki niej odkryjesz swoje mocne i słabe strony, ukryte talenty i wady. Chwytaj za długopis i licz!

Czytaj dalej
Numerologia

Horoskop numerologiczny: sierpień 2020

Sierpień to miesiąc o wibracji TRÓJKI. Sprawi ona, że druga połowa wakacji będzie wyjątkowo udana. Dopiero teraz jedziesz na urlop? To strzał w dziesiątkę! Wibracja Trójki pomoże oderwać się od pracy i nudnych obowiązków. Złapiemy wiatr w żagle, poczujemy, że świat stoi przed nami otworem, a szczęście sprzyja nam na każdym kroku. Oto horoskop numerologiczny na sierpień 2020 roku.

Czytaj dalej