sabat Samhain Od dziś do soboty [31.10-2.11] będzie sabat Samhain
Magia

W Sabat Samhain spełnij swoje marzenia! Teraz wszystko jest możliwe.

Od dziś do soboty [31.10-2.11] będzie sabat Samhain. Jego niezwykła energia sprzyja pozytywnym rytuałom magicznym i spełnianiu najskrytszych marzeń. W święto czarownic, wiedźm, wróżek i wszystkich tych, którzy wierzą w pozytywne czary, zrób numerologiczny amulet, magiczną wiązankę i runiczną dynię na szczęście.

Polecane artykuły:

Magia

Problemy w relacjach? Pomoże magia lustra.

Już dziś (11.05) Saturn wchodzi w retrogradację. Ta planeta jest mistrzem karmy, zachęci nas więc by przyjrzeć się temu, co nie działa w naszych relacjach. Kłopoty w rodzinie czy pracy? Poznaj ich przyczyny z magią lustra! Dzięki niej dowiesz się, jak możesz uzdrowić sytuację.

Czytaj dalej
Magia

Dziś Beltaine - sabat miłości

Noc z 30 kwietnia na 1 maja jest czasem miłości, płodności i zmian. O czymś marzysz? Udekoruj dom zielenią, a zyskasz moc dobrej czarownicy XXI wieku! Jesteś gotowa odmienić swoje życie?

Czytaj dalej
Magia

Masz napady lęku? Magia Cię uleczy

Bezdech? Świszczący oddech? Ból w klatce piersiowej? Uderzenie gorąca? Dopadł Cię właśnie atak paniki! Nie, nie jesteś odosobnionym przypadkiem, wielu z nas go teraz miewa. Jak się z nim uporać? Oto kilka magicznych sposobów od białej wiedźmy.

Czytaj dalej