Już 14 października zaćmienie Słońca i nów Księżyca w Wadze. Zaćmienia to nowe początki, ale tym razem coś się zakończy. Co czeka znaki zodiaku?

14 października Słońce i Księżyc połączą się w Wadze, tworząc intensywne, ale uzdrawiające Obrączkowe Zaćmienie Słońca. Zaćmienia Słońca zazwyczaj wprowadzają nowe rzeczy, ale ponieważ ta lunacja znajduje się na Południowym Węźle Księżycowym, może się okazać, że ten nowy początek będzie wymagał od nas przyjęcia pewnych zakończeń.

zacmienie slonca now ksiezyca w wadze

Więcej artykułów

Księżyc

Pełnia Księżyca w lipcu zachęci nas do rozwoju i realizowania ambicji. Sprawdź, co pełnia Koźlego Księżyca przyniesie znakom zodiaku

W niedzielę 21 lipca na niebie zaświeci jasno druga pełnia Księżyca w Koziorożcu, wzmacniając emocjonalną i transformującą moc pierwszej pełni Księżyca w tym samym znaku, otwierając kosmiczną bramę do nowych możliwości. Odkryj, jak ta podwójna dawka energii księżycowej może wesprzeć Cię w realizacji Twoich ambicji, urzeczywistnieniu pragnień i stworzeniu życia pełnego celu, radości i sukcesu.

Czytaj dalej >
Księżyc

Nów Księżyca w lipcu pomoże odnaleźć miłość i poczucie bezpieczeństwa. Będziemy wrażliwi, bo to nów Księżyca w Raku

6 lipca, tuż po północy czeka nas nów Księżyca w znaku Raka, który zachęca nas do wykorzystania naszej empatii, intuicji i przyjęcia naszych prawdziwych uczuć. To czas, aby zaufać sobie i słuchać głosu swojego serca. Obecność Wenus, planety miłości i związków, wzmacnia tę chwilę, czyniąc ją idealnym momentem na pogłębienie więzi z tymi, których kochamy, a może nawet na powitanie nowych relacji w naszym życiu!

Czytaj dalej >
Księżyc

Pełnia Księżyca w czerwcu 2024 pojawi się na niebie tuż po letnim przesileniu. Co Truskawkowy Księżyc przyniesie znakom zodiaku?

Pełnia Księżyca w Koziorożcu uściśli się 22 czerwca i będzie latarnią morską prowadzącą nas na drodze ku spełnieniu, wyznaczając początek transformacyjnej podróży. To okazja do ustalenia jasnych celów. Ale przyszłym miesiącu nastąpi kolejna pełnia Księżyca w Koziorożcu, co jeszcze bardziej podkreśli tematy ambicji, dyscypliny i rozwoju osobistego.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu