Już 20 kwietnia nów Księżyca i zaćmienie Słońca w Baranie! Co nam przyniesie to rzadkie zjawisko?

Czujesz, że utknąłeś w rutynie i chciałbyś to zmienić? Jeśli tak, przygotuj się, ponieważ Wszechświat przyniesie wielkie pchnięcie w przyszłość. 20 kwietnia 2023 czeka nas hybrydowe zaćmienie Słońca w Baranie. To astronomiczne zdarzenie zachęca podejmowania ryzyka i nowych początków. 

nów Księzyca i zaćmienie Słońca 20 kwietnia 2023

Więcej artykułów

Księżyc

Pełnia Księżyca w lipcu zachęci nas do rozwoju i realizowania ambicji. Sprawdź, co pełnia Koźlego Księżyca przyniesie znakom zodiaku

W niedzielę 21 lipca na niebie zaświeci jasno druga pełnia Księżyca w Koziorożcu, wzmacniając emocjonalną i transformującą moc pierwszej pełni Księżyca w tym samym znaku, otwierając kosmiczną bramę do nowych możliwości. Odkryj, jak ta podwójna dawka energii księżycowej może wesprzeć Cię w realizacji Twoich ambicji, urzeczywistnieniu pragnień i stworzeniu życia pełnego celu, radości i sukcesu.

Czytaj dalej >
Księżyc

Nów Księżyca w lipcu pomoże odnaleźć miłość i poczucie bezpieczeństwa. Będziemy wrażliwi, bo to nów Księżyca w Raku

6 lipca, tuż po północy czeka nas nów Księżyca w znaku Raka, który zachęca nas do wykorzystania naszej empatii, intuicji i przyjęcia naszych prawdziwych uczuć. To czas, aby zaufać sobie i słuchać głosu swojego serca. Obecność Wenus, planety miłości i związków, wzmacnia tę chwilę, czyniąc ją idealnym momentem na pogłębienie więzi z tymi, których kochamy, a może nawet na powitanie nowych relacji w naszym życiu!

Czytaj dalej >
Księżyc

Pełnia Księżyca w czerwcu 2024 pojawi się na niebie tuż po letnim przesileniu. Co Truskawkowy Księżyc przyniesie znakom zodiaku?

Pełnia Księżyca w Koziorożcu uściśli się 22 czerwca i będzie latarnią morską prowadzącą nas na drodze ku spełnieniu, wyznaczając początek transformacyjnej podróży. To okazja do ustalenia jasnych celów. Ale przyszłym miesiącu nastąpi kolejna pełnia Księżyca w Koziorożcu, co jeszcze bardziej podkreśli tematy ambicji, dyscypliny i rozwoju osobistego.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu