Co przyniesie nów Księżyca w listopadzie? Aktywne będą Mars z Uranem! Zachowaj czujność i sprawdź horoskop na tę fazę Księżyca

To już 13 listopada! Nów Księżyca w listopadzie wypada w znaku Skorpiona, który łączy w sobie intensywność, pasję i nieprzewidywalność! Po sezonie Zaćmień, okresie nagłych zmian, punktów zwrotnych i nieoczekiwanych zwrotów losu - ten nów Księżyca jeszcze bardziej zwraca naszą uwagę na nasz związek ze śmiercią, odpuszczeniem i transformacją, głównymi tematami sezonu Skorpiona.

nów książyca w skorpionie listopad 2023

Więcej artykułów

Księżyc

Już 27 listopada nocne niebo rozświetli pełnia Mroźnego Księżyca. Wyzwoli w nas złość, ale uwolni od wahań. Gotowi?

Nadchodząca 27 listopada pełnia Księżyca w Bliźniętach zapoczątkuje erę wzmożonej komunikacji, eksploracji intelektualnej i głębi emocjonalnej. Poczujesz się na tyle odważny, aby zadać wszystkie natrętne pytania, z którymi do tej pory się wstrzymywałeś. Listopadowa pełnia nie tylko wzbudzi ciekawość każdego znaku zodiaku, ale także pomoże nam lepiej wyrazić nasze myśli i emocje.

Czytaj dalej >
Księżyc

Już 28 października widoczne w Polsce częściowe zaćmienie Księżyca i pełnia w Byku. To będzie potężne astrologiczne wydarzenie

28 października 2023 roku przygotuj się na rzadkie i potężne wydarzenie astrologiczne - Pełnię Księżyca w Byku oraz Częściowe Zaćmienie Księżyca, które występuje, gdy Ziemia, Słońce i Księżyc ustawiają się w jednej linii. Na powierzchni Księżyca widoczny będzie częściowy cień Ziemi. Będzie to trzecie i ostatnie Zaćmienie Księżyca w Byku.

Czytaj dalej >
Księżyc

Już 14 października zaćmienie Słońca i nów Księżyca w Wadze. Zaćmienia to nowe początki, ale tym razem coś się zakończy. Co czeka znaki zodiaku?

14 października Słońce i Księżyc połączą się w Wadze, tworząc intensywne, ale uzdrawiające Obrączkowe Zaćmienie Słońca. Zaćmienia Słońca zazwyczaj wprowadzają nowe rzeczy, ale ponieważ ta lunacja znajduje się na Południowym Węźle Księżycowym, może się okazać, że ten nowy początek będzie wymagał od nas przyjęcia pewnych zakończeń.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu