Chcesz mieć szczęśliwy dom? Otwórz jego drzwi zwierzętom.
Feng Shui

Chcesz mieć szczęśliwy dom? Otwórz jego drzwi zwierzętom.

Według chińskiej geomancji żywe, zadbane i szczęśliwe istoty przyciągają pozytywne chi i pomagają pozbywać się złej energii. Jeśli więc czekasz na zmiany w życiu, może warto otworzyć serce – i drzwi – dla któregoś z braci mniejszych!

Polecane artykuły:

Feng Shui

Jesteś na kwarantannie? Dzięki feng shui nie oszalejesz

Gdy cała rodzina jest „na kupie”, nawet bardzo kochający się ludzie zaczynają się irytować. Zamiast sielanki mamy starcia. Jak im zaradzić? Z pomocą feng shui. Czasem wystarczy drobna zmiana w mieszkaniu, by izolacja była znośna. Zobacz, jak dzięki zasadom feng shui przetrwać kwarantannę.

Czytaj dalej
Feng Shui

Lustro w sypialni - co mówi feng shui?

Lustro w sypialni wydaje się naturalnym dodatkiem. Rozjaśnia i powiększa przestrzeń. Zerkamy w nie z rana po przebudzeniu, a wieczorem… czasem staje się elementem erotycznych gier. Jednak specjaliści feng shui ostrzegają: lustro w sypialni może przynieść pecha i wzmocnić złą energię.

Czytaj dalej
Feng Shui

Przygotuj swój dom na święta. Niech zapanuje w nim dobra energia.

Najważniejsza jest atmosfera – nie prezenty, nie jedzenie. Otoczeni przyjaznymi wibracjami przestrzeni trudniej się irytujemy, chętniej okazujemy dobre uczucia. Czasami wystarczy dodać odpowiednie kolory, przestawić kilka przedmiotów, poruszyć przestrzeń dymami i woniami. Przygotuj swój dom na święta zgodnie z zasadami feng shui.

Czytaj dalej