Oto zalety i wady jakie niosą planety w Twoim horoskopie
Astrologia

Planety w horoskopie urodzeniowym: zalety i wady

Nasz charakter i przyszłość nie kształtuje wyłącznie znak zodiaku, czyli położenie Słońca w horoskopie urodzeniowym. Równie istotną rolę odgrywa planeta dominująca w horoskopie. A same znaki zodiaku są spokrewnione z określonymi planetami, np. Baran z Marsem, a Byk z Wenus itd. Zobacz, jakie zalety i wady niosą poszczególne planety w horoskopie.

Polecane artykuły:

Astrologia

Kto się zakocha, a kto poleniuchuje?

Komplementy poprawią Bliźniętom nieco nadszarpnięty jesienną chandrą humor. Lwy powinny uważać na swoją osobistą elektronikę, zwłaszcza jeśli mają coś do ukrycia przed partnerami... Wagi postanowią zadbać o swoje życie duchowe - medytacja i książki pełne inspiracji napełnią je wewnętrznym pięknem. Poznajcie sukcesy i przestrogi dla zodiaku na ten tydzień.

Czytaj dalej
Astrologia

Nów Księżyca w Wadze: harmonia, piękno i... wyzwania!

W piątek 16 października czeka nas nów Księżyca w znaku charyzmatycznej Wagi, który pomoże nam wprowadzić więcej harmonii i piękna do naszych relacji! Otrzymamy nowe szanse i możliwości w życiu uczuciowym, ale pojawi się też kilka wyzwań. W nasze poszukiwanie równowagi wtrącą się energie Marsa i Plutona. Co z tego wyniknie?

Czytaj dalej
Astrologia

Do kogo uśmiechnie się szczęście, a kto spełni marzenia?

Wkoło Byków zapanuje cudowna aura - nawet sąsiedzkie rozmówki wprowadzą je w pyszny humor. Lwy podniosą swoją - i tak już wysoką - samoocenę, a przez to będą milsze dla innych. Wagi spełnią marzenia - choćby te najprostsze, o spokojnym weekendzie na wsi. Oto sukcesy i przestrogi dla zodiaku na ten tydzień (11 - 18.10).

Czytaj dalej