Nów w Wadze (6.10): pomyśl o sobie, zakochaj się, odnajdź harmonię

Wycisz się, odetchnij i... na spokojnie oceń swoje relacje ze sobą i innymi. Nów Księżyca w uroczej Wadze (6.10) napełni nas kosmiczną motywacją i ułatwi nowy, harmonijny start w życiu. Pomogą też Mars i Pluton! Oto horoskop dla zodiaku na czas tego nowiu.

nów księżyca, fazy księżyca, fazy księżyc, nów w Wadze

Więcej artykułów

Astrologia

Sukcesy i przestrogi dla zodiaku (26.2-3.3). Ruszaj w nieznane, szczęściaro! Cokolwiek zdecydujesz, będzie rosło razem z Tobą

Po sobotniej pełni Księżyca wyciszymy się i oddamy z rozwagą obowiązkom. I wszystko będzie szło prościej i w weselszej atmosferze niż ostatnio. W środę koniunkcja Słońca z Merkurym zachęci do pielęgnacji ciała, w czwartek sekstyl Merkurego z Jowiszem – do chwytania nowych szans na życie, pracę i miłość. Goń za marzeniami, zaraz się spełnią! W niedzielę… nie działaj.

Czytaj dalej >
Astrologia

Astroprognoza na marzec. Wiosna! Wstąpią w nas energia, optymizm i odwaga do przecierania nowych szlaków

12 marca do romantycznych Ryb wchodzi Wenus. Zamarzymy o prawdziwej miłości jak tej opiewanej przez poetów i opisywanej w powieściach. Będziemy okazywać sobie więcej czułości i serdeczności. 20 marca wejście Słońca do znaku Barana rozpoczyna astronomiczną wiosnę. Wstąpią w nas energia, optymizm, pewność siebie i odwaga do przecierania nowych szlaków.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu