W najbliższych dniach będziesz miał ku temu wiele okazji! Spróbuj i zaryzykuj, nawet jeśli się sparzysz – poczujesz że żyjesz! A w sobotnią pełnię Księżyca zadbaj o swój dom i bliskich – dzięki temu zyskasz poczucie sprawczości.
Poniedziałek będzie bardzo spokojny i leniwy… wiele osób dopiero wróci do pracy po długiej świąteczno-noworocznej przerwie. Poczujemy się dobrze i ten stan utrzyma się bardzo długo.
We wtorek bowiem Wenus przejdzie w znak Wodnika i pozwoli się rozluźnić, zacząć żyć po swojemu i podejmować świadome i dobre dla siebie decyzje. Ale to nie wszystko…Wenus w Wodniku wyjątkowo kibicuje rozwijaniu romantycznych znajomości.
Na najbliższe dni zaplanuj zajęcie się domem, bliskimi, dietą i urodą. Nie walcz z postanowieniami noworocznymi… bo myślenie o tym, co musisz, powinieneś, ile masz zadań, spowoduje, że się zestresujesz albo zasmucisz. Żyj chwilą, bądź tu i teraz. Pozwalaj sobie na przyjemności, jakimi jest dbanie o dietę i gotowanie lekkich dań. Dbaj o jakość snu, czyli zakładaj wygodną piżamę, wietrz sypialnię, nie słuchaj muzyki ani nie oglądaj filmów w łóżku. Dbaj o ciało, myj je regularnie, nakładaj kremy i maseczki na buzię. Delikatnie szczotkuj włosy, aby mogły swobodnie rosnąć i mogły spełniać swoje zadania – a są bardzo magiczne.