dzień tygodnia w którym się urodziłeś mówi o twoim charakterze
Astrologia

Jaki dzień tygodnia, taki charakter!

W jakim dniu tygodnia się urodziłeś? Nie wiesz? Sprawdź i przeczytaj, jaki wpływ na Twój charakter ma dzień urodzenia. Już w starożytności ludzie przyporządkowali dni tygodnia znanym wtedy w astrologii siedmiu planetom. I uważali, że każda z tych planet obdarza swoimi cechami osoby, które przyszły na świat pod jej patronatem.

Polecane artykuły:

Astrologia

Kto się zakocha, a kto poleniuchuje?

Komplementy poprawią Bliźniętom nieco nadszarpnięty jesienną chandrą humor. Lwy powinny uważać na swoją osobistą elektronikę, zwłaszcza jeśli mają coś do ukrycia przed partnerami... Wagi postanowią zadbać o swoje życie duchowe - medytacja i książki pełne inspiracji napełnią je wewnętrznym pięknem. Poznajcie sukcesy i przestrogi dla zodiaku na ten tydzień.

Czytaj dalej
Astrologia

Nów Księżyca w Wadze: harmonia, piękno i... wyzwania!

W piątek 16 października czeka nas nów Księżyca w znaku charyzmatycznej Wagi, który pomoże nam wprowadzić więcej harmonii i piękna do naszych relacji! Otrzymamy nowe szanse i możliwości w życiu uczuciowym, ale pojawi się też kilka wyzwań. W nasze poszukiwanie równowagi wtrącą się energie Marsa i Plutona. Co z tego wyniknie?

Czytaj dalej
Astrologia

Do kogo uśmiechnie się szczęście, a kto spełni marzenia?

Wkoło Byków zapanuje cudowna aura - nawet sąsiedzkie rozmówki wprowadzą je w pyszny humor. Lwy podniosą swoją - i tak już wysoką - samoocenę, a przez to będą milsze dla innych. Wagi spełnią marzenia - choćby te najprostsze, o spokojnym weekendzie na wsi. Oto sukcesy i przestrogi dla zodiaku na ten tydzień (11 - 18.10).

Czytaj dalej