Kwietniowa retrogradacja Merkurego w Byku! Jak nie pogubić się w tym czasie? Ucz się, czytaj, niczego nie podpisuj

21 kwietnia Merkury wchodzi w ruch wsteczny – przyniesie frustracje, kłótnie, pomyłki... Wtedy nie tylko psują się samochody, komputery i inne sprzęty, ale przede wszystkim szwankuje komunikacja. Każdy słyszy, co chce. Nasza ocena zjawisk, ludzi i informacji stanie się utrudniona. Retrogradacja Merkurego potrwa do 15 maja.

retrogradacja Merkurego w kwietniu 2023

Więcej artykułów

Astrologia

Jakie planety rządzą tańcem? Dlaczego niektórzy tańczą tak, jakby się urodzili na parkiecie, inni zaś jak drewniane kukły?

Taniec to niewątpliwie rodzaj sztuki, zatem musi mieć coś wspólnego z Wenus. Ale by tańczyć, poza talentem potrzeba także świetnej kondycji. Wystarczy spojrzeć, jaką sylwetkę mają zawodowi tancerze. Od razu widać, że niewiele osiągnęliby, licząc tylko na naturalny talent od Wenus, bez ciężkich, wyczerpujących nieraz treningów.

Czytaj dalej >
Astrologia

Pallas, Juno i Westa. 3 planetoidy reprezentują 3 wymiary kobiecości i 3 fazy, przez które przechodzimy w życiu. W jakich znakach są Twoje?

Pierwszy etap, dziewczynę, reprezentuje Pallas. Juno personifikuje drugi z etapów kobiecości – matkę, czyli proces dojrzewania do związku i macierzyństwa. Westa jest rozszerzeniem symboliki Wenus i Saturna, który podkreśla dojrzałość oraz narzuca ograniczenia. Ich znaczenie w horoskopie zależy od żywiołu, w jakim się znajdują.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu