Poznaj kalendarz biodynamiczny i wraz z nim zadbaj o rośliny

Masz ogródek lub balkon…parapet? Ruszaj do pielęgnowania roślin. Nic tak nie uspokaja, jak sadzenie i doglądanie tego, co zielone. Kalendarz biodynamiczny pomaga zadbać o rośliny tak, by wspierał je Księżyc. Zaplanuj z nim wiosenną pracę w ogródku i na balkonie, a Twoje rośliny odwdzięczą Ci się bujną zielonością.

księżyc w pełni, kwiaty Kalendarz biodynamiczny pomaga nam zadbać o rośliny.

Więcej artykułów

Astrologia

Sukcesy i przestrogi dla zodiaku (26.2-3.3). Ruszaj w nieznane, szczęściaro! Cokolwiek zdecydujesz, będzie rosło razem z Tobą

Po sobotniej pełni Księżyca wyciszymy się i oddamy z rozwagą obowiązkom. I wszystko będzie szło prościej i w weselszej atmosferze niż ostatnio. W środę koniunkcja Słońca z Merkurym zachęci do pielęgnacji ciała, w czwartek sekstyl Merkurego z Jowiszem – do chwytania nowych szans na życie, pracę i miłość. Goń za marzeniami, zaraz się spełnią! W niedzielę… nie działaj.

Czytaj dalej >
Astrologia

Astroprognoza na marzec. Wiosna! Wstąpią w nas energia, optymizm i odwaga do przecierania nowych szlaków

12 marca do romantycznych Ryb wchodzi Wenus. Zamarzymy o prawdziwej miłości jak tej opiewanej przez poetów i opisywanej w powieściach. Będziemy okazywać sobie więcej czułości i serdeczności. 20 marca wejście Słońca do znaku Barana rozpoczyna astronomiczną wiosnę. Wstąpią w nas energia, optymizm, pewność siebie i odwaga do przecierania nowych szlaków.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu