szczęśliwa kobieta 20 listopada o 20,11 Merkury wyjdzie z retrogradacji.
Astrologia

Merkury wyszedł z retrogradacji, a my z dołka.

Miałeś ostatnio wrażenie, że technika płatała Ci figle? Komputer się zacinał, a w smartfonie zbiła się szybka? Z kim byś nie próbował się dogadać, zawsze kończyło się na kłótni? To była sprawka Merkurego w retrogradacji. Na szczęście dziś [20.11] o godzinie 20,11 planeta wyjdzie z retrogradacji. Sprawdź, jak energia Merkurego podziała na zodiak.

Polecane artykuły:

Astrologia

Kto odpędzi wampira energetycznego, a kto dobrze zainwestuje?

Byki poczują, że mogą wszystko. Na początek mogą zacząć wstawać wcześniej i ćwiczyć jogę - tak jak sobie obiecywały. Lwy odnajdą coś cennego. Wagi powinny uważać z żartami. Ktoś weźmie je na poważnie, puści plotkę w świat i kłopoty gotowe. Oto sukcesy i przestrogi dla zodiaku (25 - 31.05 ).

Czytaj dalej
Astrologia

Nów Księżyca w Bliźniętach - rusz głową!

W piątek 22 maja o godzinie 19:39 czeka nas nów Księżyca w optymistycznych Bliźniętach. Ten powietrzny znak wprawi w ruch nasze umysły i rozbudzi ciekawość. Czas spojrzeć na wszystko z nowej perspektywy, łapać natchnienie i wprowadzić swoje pomysły w życie!

Czytaj dalej
Astrologia

Kto upiecze chleb, a kto uwolni się od stresów?

Barany znajdą w szafie fajny ciuch i poczują się seksowne - bez wydawania dodatkowej kasy. Panny odnajdą coś ważnego... może zgubione papiery, a może ulubioną sukienkę? Strzelce nie powinny same brać się za naprawę telewizora czy odkurzacza. Zostawcie to fachowcom! Oto sukcesy i przestrogi dla zodiaku (18- 24.05)

Czytaj dalej