Kłótnie, pomyłki, awarie. Merkury w retrogradacji to kłopoty. Zobacz, jak przetrwać ten czas!

Kłótnie i niemożność dogadania się z bliskimi, głupie pomyłki, a na dodatek awarie elektroniki - to „objawy” Merkurego w retrogradacji. Dadzą w kość każdemu! Ale bez obaw - mamy dla Ciebie poradnik, jak przetrwać ten ruch wsteczny. Sposób na Merkurego podpowie Twój znak zodiaku lub ascendent!

merkury w retrogradacji, retrogradacja planet, retrogradacja merkury

Więcej artykułów

Astrologia

Jakie planety rządzą tańcem? Dlaczego niektórzy tańczą tak, jakby się urodzili na parkiecie, inni zaś jak drewniane kukły?

Taniec to niewątpliwie rodzaj sztuki, zatem musi mieć coś wspólnego z Wenus. Ale by tańczyć, poza talentem potrzeba także świetnej kondycji. Wystarczy spojrzeć, jaką sylwetkę mają zawodowi tancerze. Od razu widać, że niewiele osiągnęliby, licząc tylko na naturalny talent od Wenus, bez ciężkich, wyczerpujących nieraz treningów.

Czytaj dalej >
Astrologia

Pallas, Juno i Westa. 3 planetoidy reprezentują 3 wymiary kobiecości i 3 fazy, przez które przechodzimy w życiu. W jakich znakach są Twoje?

Pierwszy etap, dziewczynę, reprezentuje Pallas. Juno personifikuje drugi z etapów kobiecości – matkę, czyli proces dojrzewania do związku i macierzyństwa. Westa jest rozszerzeniem symboliki Wenus i Saturna, który podkreśla dojrzałość oraz narzuca ograniczenia. Ich znaczenie w horoskopie zależy od żywiołu, w jakim się znajdują.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu