Horoskop miesięczny księżycowy

Poznaj ogólną prognozę księżycową na LIPIEC!


 

Fazy Księżyca

3 lipca:

 

Trygon Księżyca z Jowiszem 

 

To szczęśliwy czas, gdy marzenia same się spełniają. Dostaniesz dziś to, o co poprosisz. Dlatego uważaj, czego sobie życzysz.

13 lipca:

 

Nów Księżyca w znaku Raka

 

Przyniesie lęki oraz niepokoje o dom, majątek i bezpieczeństwo rodziny. Ukoi je rytuał ochronny.

16 lipca:

 

Księżyc w koniunkcji z Wenus

 

Łączy serca, nawet tych ludzi, których dzieli bardzo wiele. Rytuały na miłość i zgodę mają dziś najsilniejszą moc, skorzystaj z niej, jeśli chcesz się z kimś związać lub między tobą a partnerem przestało się układać.

27 lipca: 

 

Pełnia w znaku Lwa i zaćmienie Księżyca

 

To wielka dawka magicznej mocy. Możesz naładować nią talizmany i amulety. Najlepiej te związane z Księżycem, czyli wykonane ze srebra, perły, kamienia księżycowego, kryształu górskiego albo też ze szkła.

31 lipca:

 

Koniunkcja Księżyca z Neptunem

 

Zsyła przeczucia i prorocze sny. 

Lipiec 2018
Czarujmy w rytm Księżyca!

Medytacja na 3 lipca 

Skup się więc na swoich pragnieniach, zwizualizuj ich realizację, wyślij te wizje w świat, pamiętając, jak silną mają moc sprawczą. A jeśli nie chcesz nic zmieniać, znajdź kilka minut, by usiąść w ciszy, spokoju i po prostu podziękować za wszystko, co masz. Wdzięczność oznacza, że niczego nie oczekujesz.

 


Rytuał ochronny na 13 lipca 

Potrzebne będzie do tego 7 jajek. Powinny pochodzić od czarnych kur, ale mieć białe skorupki. Jajka rozbij do miski i zostaw na 24 godziny, by wchłonęły negatywne energie. Po tym czasie wynieś miskę jak najdalej od domu, wykop w ziemi dół, wylej do niego jajka i starannie je zakop. Skorupki utrzyj w moździerzu na proszek. Obejdź z tym proszkiem dom od zewnątrz, rozsypując go dokoła, posyp próg domu, parapety, wysyp go w pobliżu komina, otworów wentylacyjnych i wszystkich miejsc, które łączą twoje mieszkanie ze światem zewnętrznym. Jeśli podejrzewasz, że ktoś źle ci życzy, wypowiedz: „(imię tej osoby), chroni mnie i mój dom magiczna zapora, nie masz tu wstępu!”. Możesz zabezpieczyć w ten sposób również samochód lub każdą inną należącą do ciebie rzecz.

 


Czary na 16 lipca 

Zapal dwie świece: czerwoną dla miłości i brązową dla trwałości. Weź pasek różowego papieru. Na jednej stronie napisz swoje imię i datę urodzenia. Na drugiej imię i datę urodzenia partnera lub osoby, którą kochasz. Następnie sklej pasek, ale najpierw skręć jeden koniec o 180 stopni, by powstała tzw. wstęga Möbiusa, która jest symbolem nieskończoności. Związek będzie trwał, dopóki jej nie rozerwiesz.

 

Czary na 27 lipca
 

Przykryj stół czarnym obrusem. Postaw na nim lustro. Zapal białą świecę. Do metalowej miseczkę z wodą wrzuć swój amulet. Usiądź przed tak przygotowanym ołtarzem i spójrz na Księżyc w pełni. Powiedz głośno zaklęcie: „Bogini Luno, z ufnością i wiarą otwieram swe serce i duszę, proszę, wypełnij ten przedmiot księżycową mocą, niech wzmacnia mą wewnętrzną siłę, mądrość i intuicję”. Następnie wyjmij amulet i przesuń nad dymem świecy. Połóż go na dłoni tak, by padało na niego światło Księżyca. Poczuj, jak jego blask wnika w przedmiot, jak ta energia przepływa także przez ciebie. Od tej pory jego moc nie będzie mieć sobie równych.Czary na 31 lipca

Poznać przyszłość możesz na łące lub we własnym ogródku. Zadaj w myślach pytanie, łapiąc mocno w dwa palce źdźbło trawy, poniżej kłosa. Przesuń szybko dłoń do góry, zgarniając cały kłos. Zobacz, co zostało ci w palcach. Mała, okrągła kuleczka – „kurka” niesie energię jin i wskazuje na odpowiedź negatywną. Nie wszystko pójdzie zgodnie z planem, sprawy mogą opóźniać się i komplikować. Dużo sterczących, wystrzępionych „piórek” to „kogucik”, symbol silnego jang, czyli odpowiedź twierdząca. 


Talizman na ten miesiąc: jaszczurka


Symbol nieśmiertelności i odrodzenia. Pomaga zregenerować energię i otworzyć trzecie oko. 

 

Spokój i szczęście w rodzinie zapewnisz, tworząc mały ołtarzyk. Weź ulubione rodzinne zdjęcie i opraw je w drewnianą ramkę. Na spodniej stronie fotografii narysuj runę Othala. Postaw ramkę ze zdjęciem w zachodniej części mieszkania, np. na komodzie lub na regale. Po lewej stronie zdjęcia połóż kryształ górski i postaw brązową świecę, po prawej zaś umieść okrągły wazon z bukietem bławatków. Pilnuj, by regularnie wymieniać w nim wodę i kwiaty, gdy tylko zaczną więdnąć. Raz w tygodniu, w poniedziałek, zapalaj na godzinę świecę w intencji bezpieczeństwa i dobrobytu całej rodziny. Pilnuj, by na zdjęciu i ramce nie zebrał się kurz. Jeśli tak się stanie, usuń go szmatką lub gazą zmoczoną delikatnie w wodzie ze szczyptą różowej soli.

Zobacz także

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »