Horoskop miesięczny księżycowy

Poznaj ogólną prognozę księżycową na WRZESIEŃ!


 

Fazy Księżyca

6 wześnia:

 

Trygon Księżyca w Raku z Jowiszem

 

Sprzyja szczęściu, zwłaszcza w rodzinie. Ale zawsze możesz mu w tym pomóc.

9 września:

 

Nów Księżyca w znaku Panny

 

Da nam szansę na uwolnienie się od nałogów i złych przyzwyczajeń, które szkodzą zdrowiu. To dobry dzień, by rozpocząć dietę lub aktywne uprawianie sportu. 

19 września:

 

Koniunkcja Księżyca z Marsem w Wodniku

 

Doda nam wiary w siebie, a inwencja i doskonały refleks pomogą szybko uporać się z obowiązkami. W uczuciach możemy być jednak gwałtowni, a w stosunku do bliskich – obcesowi.

25 września: 

 

Pełnia w znaku Barana

 

Poczujemy przypływ energii i odwagi, także w relacjach z płcią przeciwną. Samotnym łatwiej będzie dziś przełamać pierwsze lody. Nieśmiałym zaś pomoże odrobina miłosnej magii. 

 

29 września:

 

Trygon Księżyca w znaku Byka z Wenus

 

Sprzyja interesom.

 

Wrzesień 2018
Czarujmy w rytm Księżyca!

Rytuał  na 6 września 
 

Usiądź przy wspólnym stole i zapal niebieską świecę. Przygotuj tyle koralików jarzębiny, ile osób jest w twojej rodzinie. Nie muszą to być tylko najbliższi krewi, ale wszyscy, z którymi nawet raz na jakiś czas utrzymujesz kontakty. Nawlekaj każdy koralik na brązową nitkę, mówiąc: „(imię tej osoby, którą ma symbolizować), jesteśmy z jednego drzewa i będziemy na zawsze związani, żyjąc w zgodzie i miłości”. Na koniec zwiąż końce nitki tak, by powstały jarzębinowe korale. Rozłóż je na stole, a w środek wstaw świecę. Zamknij oczy i postaraj się nawiązać duchową łączność z aniołem Murielem. Powierz mu swoich bliskich. Nie gaś świecy, tylko pozwól, by wypaliła się do końca. Jarzębinowy sznur zawieś w miejscu, gdzie spotyka się cała rodzina, np. w jadalni lub w salonie.

 

 


Czary na 9 września
 

Niektórych mogą dopaść problemy ze zdrowiem, katar czy przeziębienie. Aby to nie zdarzyło się tobie, noś przy sobie główkę lub przynajmniej ząbek czosnku. Im świeższy i bardziej soczysty, tym lepszy. Już sama jego obecność odstraszy od ciebie bakterie i wirusy. Przy okazji utrzyma z daleka złe energie, które osłabiają psychiczną odporność. Jedzenie czosnku też na pewno nie zaszkodzi, a wzmocni magiczny efekt.

 

 


Czary na 19 września 

Uważajmy, by nikogo dzisiaj nie zranić. Jeśli tak się stanie i niechcący przysporzymy sobie wrogów, ten sposób pomoże obłaskawić ich i zmienić w przyjaciół. Utrzyj w moździerzu, kręcąc odwrotnie do ruchu wskazówek zegara, garść suchych liści mięty. Proszek wsyp do swoich butów, idąc na spotkanie z ludźmi, których chcesz do siebie przekonać.

 

 

Magia miłosna na 25 września
 

Do rozpylacza z wodą różaną wrzuć niewielki kawałek różowego kwarcu. Dodaj po trzy krople olejków waniliowego i jaśminowego. Potrząśnij butelką, by mikstura się wymieszała, a następnie przytrzymaj ją blisko serca, wizualizując, jak wypełnia ją jasne różowe światło. Możesz spryskać nią siebie przed randką lub rozpylić w miejscu, gdzie ty i osoba, na której ci zależy, macie się spotkaćCzary na 29 września 

Możesz zapewnić dziś sobie przychylność Fortuny, paląc zielone lub brązowe świece i kadzidła o zapachu cynamonu, drzewa sandałowego, paczuli. Przez cały dzień noś przy sobie siedem złotych monet (wystarczy, że będą w kolorze złotym). A pod wieczór zakop je w doniczce z drzewkiem szczęścia, pelargonią lub w ogrodzie pod brzozą albo topolą. Podlej je obficie, mówiąc: „Jak te rośliny, niech rosną moje dochody”


Talizman na ten miesiąc: sztylet

Pomoże skutecznie odciąć się od nieprzychylnych ludzi, złego losu i przykrych spraw.
Spokój i szczęście w rodzinie zapewnisz, tworząc mały ołtarzyk. Weź ulubione rodzinne zdjęcie i opraw je w drewnianą ramkę. Na spodniej stronie fotografii narysuj runę Othala. Postaw ramkę ze zdjęciem w zachodniej części mieszkania, np. na komodzie lub na regale. Po lewej stronie zdjęcia połóż kryształ górski i postaw brązową świecę, po prawej zaś umieść okrągły wazon z bukietem bławatków. Pilnuj, by regularnie wymieniać w nim wodę i kwiaty, gdy tylko zaczną więdnąć. Raz w tygodniu, w poniedziałek, zapalaj na godzinę świecę w intencji bezpieczeństwa i dobrobytu całej rodziny. Pilnuj, by na zdjęciu i ramce nie zebrał się kurz. Jeśli tak się stanie, usuń go szmatką lub gazą zmoczoną delikatnie w wodzie ze szczyptą różowej soli.

Zobacz także

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »