Horoskop miesięczny księżycowy

Poznaj ogólną prognozę księżycową na MAJ!


 

Fazy Księżyca

4 maja:

 

Koniunkcja Księżyca
z Saturnem

 

Skłania do oszczędności, ale nie warto trzymać się za kieszeń. Pieniądze muszą być
w nieustannym ruchu.

15 maja:

 

Nów w znaku Byka

 

Czas na relaks. Ciesz się życiem, słońcem, wiosną i rób sobie różne małe i duże przyjemności.

18 maja:

 

Księżyc w trygonie
z Jowiszem i Neptunem

 

Uwolni nas od niepokoju o los najbliższej rodziny. Zadzwoń dziś lub chociaż napisz SMS-a do bliskich, daj znać, że o nich pamiętasz.

27 maja: 

 

Koniunkcja Księżyca z Jowiszem i trygon z Wenus

 

Wzmocnią wzajemną miłość i pożądanie. Dodadzą śmiałości w miłosnych igraszkach, pobudzając w nas erotyczną fantazję. 

29 maja:

 

Pełnia w znaku Strzelca

 

Przypomni nam o ludziach, na których zawsze możemy polegać.

Maj 2018
Czarujmy w rytm Księżyca!

Czary na 4 maja

Chcesz stać się bogaty? Nie odmawiaj sobie dziś luksusu. Kup coś z wyższej półki, na co zwykle szkoda ci pieniędzy lub pójdź w eleganckie miejsce, np. do drogiego lokalu. Płacąc kelnerowi czy w kasie, podawaj banknoty podobizną w dół, wówczas szybko do ciebie wrócą.

Czary na 15 maja

Spraw dziś, by wokół ciebie było pięknie. Udekoruj dom kwiatami bzu, które wniosą energię Wenus. Wieczorem weź upiększającą kąpiel. Zapal w łazience różowe świece i kadzidło o zapachu jaśminu. Puść ulubioną muzykę. Do wody dodaj garść kwiatów rumianku, trzy gałązki rozmarynu i trzy łyżeczki oleju kokosowego. Zanurz się w niej na kwadrans, myśląc o czymś przyjemnym. I uśmiechnij się – do siebie i do ludzi. Bo uśmiech ma magiczną moc przyciągania dobra.

Rytuał na 18 maja

Spokój i szczęście w rodzinie zapewnisz, tworząc mały ołtarzyk. Weź ulubione rodzinne zdjęcie i opraw je w drewnianą ramkę. Na spodniej stronie fotografii narysuj runę Othala. Postaw ramkę ze zdjęciem w zachodniej części mieszkania, np. na komodzie lub na regale. Po lewej stronie zdjęcia połóż kryształ górski i postaw brązową świecę, po prawej zaś umieść okrągły wazon z bukietem bławatków. Raz w tygodniu, w poniedziałek, zapalaj na godzinę świecę w intencji bezpieczeństwa i dobrobytu całej rodziny.

 

Czary na 27 maja
 

Umów się dziś na romantyczną randkę i załóż seksowną bieliznę. Świadomość, co masz pod ubraniem, sprawi, że poczujesz się niezwykle atrakcyjna, być może przyciągniesz czyjąś uwagę. By temperatura w waszej sypialni nigdy nie spadła, stwórz magiczne potpourri. Do okrągłego naczynia wsyp ususzone płatki czerwonych i różowych róż, liście kocimiętki, sproszkowaną laskę wanilii i garść ziela kardamonu. Kompozycję wzbogać trzema kroplami olejku Abramelina. Do miski z potpourri włóż szklane naczynie, a w nim świecę, którą będziesz często palić wieczorami.


Czary na 29 maja

Podziękuj dziś najlepszemu przyjacielowi za to, że jest przy tobie. Aby wzmocnić waszą przyjaźń, przygotuj dwa identyczne woreczki z brązowego materiału. Jeden dla siebie, drugi dla przyjaciela. Do każdego wsyp dokładnie to samo: 7 goździków, kawałek lapis lazuli, korzeń jeżówki, kostkę cukru i kartkę z waszymi imionami nasączoną olejkiem ylang ylang. Każdy woreczek zawiąż na trzy węzły, a następnie przewiąż oba jedną niebieską wstążką, mówiąc: „Niech nasza przyjaźń będzie równie silna i nierozerwalna, jak ta wstęga”. Na koniec rozwiąż wstęgę (nie rozcinaj jej!!!). Jeden woreczek podaruj przyjacielowi, drugi trzymaj u siebie.

Talizman na ten miesiąc: ryż


Jest symbolem obfitości. Jego ziarna zapewniają dobrobyt, płodność, przyciągają klientów.

 

Spokój i szczęście w rodzinie zapewnisz, tworząc mały ołtarzyk. Weź ulubione rodzinne zdjęcie i opraw je w drewnianą ramkę. Na spodniej stronie fotografii narysuj runę Othala. Postaw ramkę ze zdjęciem w zachodniej części mieszkania, np. na komodzie lub na regale. Po lewej stronie zdjęcia połóż kryształ górski i postaw brązową świecę, po prawej zaś umieść okrągły wazon z bukietem bławatków. Pilnuj, by regularnie wymieniać w nim wodę i kwiaty, gdy tylko zaczną więdnąć. Raz w tygodniu, w poniedziałek, zapalaj na godzinę świecę w intencji bezpieczeństwa i dobrobytu całej rodziny. Pilnuj, by na zdjęciu i ramce nie zebrał się kurz. Jeśli tak się stanie, usuń go szmatką lub gazą zmoczoną delikatnie w wodzie ze szczyptą różowej soli.

Zobacz także

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »