Horoskop miesięczny księżycowy

Poznaj ogólną prognozę księżycową na KWIECIEŃ!


 

Fazy Księżyca

1 kwietnia:

 

Księżyc w kwadraturze
z Plutonem

 

Może przyciągnąć do nas toksycznych ludzi.

5 kwietnia:

 

Księżyc tworzy trygon ze Słońcem

 

Sprzyja twórczym działaniom.

12 kwietnia:

 

Księżyc w koninkcji z Neptunem

 

Wyostrzy intuicję i pozwoli zajrzeć
za zasłonę przyszłości.

16 kwietnia: 

 

Nów w Baranie

 

W dniu pierwszego wiosennego nowiu jedni robią mapę skarbów, ty możesz nadmuchać balon życzeń.

30 kwietnia:

 

Pełnia w znaku Byka

 

Czas na czary zapewniające powodzenie finansowe.

KWIECIEŃ 2018
Czarujmy w rytm Księżyca!

Czary na 1 kwietnia

Jeśli odwiedzi cię niechciany gość lub osoba, w której towarzystwie czujesz się źle i nieswojo, zaraz po jej wyjściu rozsyp na podłodze siarkę, a następie energicznie ją wymieć, wysypując to, co zbierzesz, poza drzwiami. Zneutralizujesz złą energię, a tę osobę zniechęcisz do ponownych odwiedzin.

Rytuał na 5 kwietnia 

Stwórz swój magiczny ołtarz. Nakryj stół białym obrusem. Na jego rogach ustaw po świecy. Po lewej stronie umieść kielich symbolizujący żywioł wody, po prawej kadzidło – żywioł powietrza, na górze miseczkę z solą, piaskiem lub ziemią, na dole lampkę oliwną, symbolizująca żywioł ognia. Środek ołtarza powinien być pusty – tu odprawiać będziesz rytuały, palić świece i kadzidła w wybranych intencjach, wykonywać magiczne przedmioty.

Czary na 12 kwietnia 

Wieczorem na talerzyku postaw świecę. Natrzyj ją olejkiem, posyp makiem. W trakcie tej czynności myśl o swoim pytaniu lub, jeśli nie masz żadnej konkretnej sprawy, skup się na tym, że chcesz dowiedzieć się, co cię czeka. Następnie zapal świecę jedną zapałką – jeśli nie uda ci się to lub zapałka się złamie, to znak, że nie powinieneś o to pytać lub nie jest ci dane poznać przyszłości. Pozwól świecy wypalić się do końca. Gdy płomień zgaśnie, na talerzyku powinien zostać wzór z rozlanego wosku. Interpretuj go tak jak woskowe kształty w czasie wróżb andrzejkowych.

Czary na 16 kwietnia
 

Wybierz balon w kolorze związanym z twoim marzeniem. Biały na szczęście i podróże, różowy przyjaźń i dzieci, czerwony – miłość i seks, pomarańczowy – nowe pomysły, żółty – nauka, egzaminy, zielony – pieniądze i zdrowie, niebieski – pokój, zgoda, fioletowy – sukces, władza, brązowy – sprawy urzędowe, czarny – pozbycie się problemów. Napełniając go wydmuchiwanym powietrzem, wyobrażaj sobie, jak spełniają się twoje życzenia. Napisz je na nim flamastrem lub narysuj symbole, np. serce, znak waluty, ocenę, jakiej pragniesz. Puść balon w niebo, niech leci, niech niesie w świat twoje życzenia.

Czary na 30 kwietnia

Przygotuj lniany woreczek, banknot (nominał nie ma znaczenia) i kamień w kolorze zielonym. Może to być zielony agat, malachit lub oliwin. Ale sprawdzi się także zwykły polny kamień pomalowany na zielono. Owiń go ściśle banknotem, zwijając pieniądz w kierunku do siebie. Włóż do woreczka, dodaj łyżkę zmielonego majeranku. Zawiąż go czerwoną wstążką i trzymaj w domu albo w biurze tam, gdzie przechowujesz pieniądze lub dokumenty finansowe. 
 

Talizman na ten miesiąc: magnolia


Jej ususzony kwiat schowany pod materacem małżeńskiego łoża gwarantuje wierność. 

Zobacz także

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »