Horoskop miesięczny księżycowy

Poznaj ogólną prognozę księżycową na STYCZEŃ!


 

Fazy Księżyca

2 stycznia:

 

Pełnia w znaku Raka

 

Jak zwykle w czasie, gdy jasny Księżyc świeci na niebie, trudno nam będzie zasnąć.

5 stycznia:

 

Trygon Księżyca z Saturnem

 

Dzień sprzyja porządkom, podsumowaniom i regeneracji. Możesz oczyścić się dziś ze złych myśli i negatywnych emocji, pożegnać bolesne wspomnienia, a nawet urazy z dzieciństwa, uwolnić od uzależnień, odnaleźć właściwą drogę.

11 stycznia:

 

Księżyc tworzy koniunkcję z Marsem i Jowiszem

 

Przede wszystkim zrób porządki w rachunkach, zapłać zaległe faktury, oddaj długi, a następnie przystąp do rytuału, który przyniesie ci większe dochody w 2018 roku.

17 stycznia: 

 

Nów w Koziorożcu

 

To czas, gdy można zamówić powodzenie na cały nowy rok. Zastanów się, jakie są twoje cele i marzenia na najbliższe 12 miesięcy, gdzie i kim chcesz być w następny styczniowy nów.

22 stycznia:

 

Sekstyl Księżyca z Wenus

 

Dziś aniołowie patrzą na nas bardzo życzliwie, z ich pomocą możesz uzdrowić swój związek.

STYCZEŃ 2018
Czarujmy w rytm Księżyca!

 

rytuał na 2 stycznia:

 

Aby uniknąć przewracania się z boku na bok, przed położeniem się do łóżka wykonaj rytuał na szybkie uśnięcie. Zapal niebieską świecę i podgrzej w ceramicznym kominku olejek rumiankowy. Okrąż boso posłanie 7 razy w stronę przeciwną do ruchu wskazówek zegara, licząc w myślach od 100 do 0. To pozwoli ci uspokoić się, wyciszyć gonitwę myśli.

 


medytacja na 5 stycznia:

 

 

Zrób sobie dzień ciszy. Przynajmniej od wschodu do zachodu Słońca – a jeśli dasz radę – od obudzenia aż do pójścia spać – zachowaj post i milczenie. Możesz jeść, ale, wzorem pustelników, tylko suchy chleb i pić wyłącznie wodę. Odłóż też telefon, nie włączaj telewizora, nie używaj upiększających kosmetyków. Taki detoks pomoże ci odciąć nadmiar bodźców i usłyszeć to, co chce przekazać ci podświadomość. Staraj się medytować lub po prostu być świadomie obecnym, skupiając uwagę tu i teraz.

 


rytuał na 11 stycznia:

 

 

Zapal zieloną świecę, postaw obok niej chińską figurkę żaby z monetą w pysku. Na kartce napisz czerwonym pisakiem sumę, którą chciałbyś otrzymać. Złóż kartkę i podłóż pod figurkę. Teraz wycisz się i przez kwadrans wyobrażaj sobie, jak płyną do ciebie pieniądze, propozycje lepiej płatnej pracy, wygrane, premie i nagrody. Na koniec zgaś palcami świecę, a żabę z kartką postaw nisko, ale nad ziemią i nie przenoś ani nie przesuwaj, aż dostaniesz zamówioną kwotę.czary na 17 stycznia:

 

 

Narysuj siebie za rok, np. przed wymarzonym domem, w nowym samochodzie lub na wakacjach życia, nie zapomnij o szerokim uśmiechu. Napisz na kartce datę: 6 stycznia 2019 r. To kolejny nów w Koziorożcu. Złóż kartkę 4 razy i schowaj w swoich osobistych rzeczach. Wyjmij dopiero po upływie „terminu ważności”.

 

 

czary na 22 stycznia:

 

 

O zachodzie Słońca zapal kadzidło o zapachu róży i różową świecę. Zamknij oczy i wyobraź sobie, że po twojej lewej stronie stoi piękny jasnowłosy anioł. Z jego dłoni wychodzi różowe światło i kieruje się do twojego serca. Poczuj, jak cudowna moc miłości uwalnia cię od negatywnych uczuć – złości, zazdrości, żalu do partnera i wszystkich przykrych wspomnień. Na koniec zostaje już tylko ciepło, które wypełnia twoje serce. Powiedz: „Aniele Yeialelu, ulecz mój związek i otwórz serce, bym mógł w pełni dawać i wyrażać miłość”.Talizman na ten miesiąc: ostrokrzew

 

Zielone przez całą zimę gałązki zapewniają zdrowie, bogactwo i niegasnącą miłość.

Zobacz także

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »