Praca i pieniądze

Poznaj magiczne sposoby na oszczędzanie.

Jak sprawić, żeby na naszym koncie znów pojawiły się pieniądze? Zacznij od sprawdzenia, czy gotówka po prostu nie przecieka Ci przez palce!

Poznaj magiczne sposoby na oszczędzanie.

Więcej artykułów

Praca i pieniądze

Sukces jest w zasięgu ręki! Horoskop finansowy na styczeń

Wszystko się uda! Słońce i Merkury umożliwią zyski i biznesowe sukcesy, pomogą też Pluton z Uranem. Wenus i Merkury w retrogradacji mogą nieco opóźniać sprawy, ale bądź wytrwały i cierpliwy. Kiedy warto iść do urzędu, kiedy brać kredyt a kiedy inwestować? Oto horoskop finansowy na styczeń!

Czytaj dalej >>
Praca i pieniądze

Czas dobrych okazji i zakupów! Horoskop finansowy na grudzień

Na wszystko wystarczy kasy! Księżyc idący do pełni skłoni nas do większych wydatków na prezenty świąteczne. Na szczęście Merkury pomoże sensownie zaplanować budżet - nie będzie wpadek! Kiedy warto iść do urzędu, kiedy brać kredyt a kiedy inwestować? Oto horoskop finansowy na grudzień!

Czytaj dalej >>
Praca i pieniądze

Ogranicz wydatki na przyjemności! Oto horoskop finansowy na listopad

Nowe wyzwania czekają, a Ty zmierzysz się z nimi w nów i pełnię Księżyca! Jaki będzie listopad dla Twoich finansów? Merkury w Strzelcu wpłynie na nowe przedsięwzięcia, a Mars z Merkurym spowodują zawirowania. Kiedy warto iść do urzędu, kiedy brać kredyt a kiedy inwestować? Oto horoskop finansowy na listopad!

Czytaj dalej >>

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2022/2 9.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/3 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/1 5.99 zł