Deszcz pieniędzy

Ten magiczny przepis pochodzi z czasów starożytnych i jest uznawany za jeden z najskuteczniejszych

Więcej artykułów

Praca i pieniądze

Horoskop finansowy na marzec. Podczas zaćmienia Księżyca niczego nie podpisuj. Wielka okazja poczeka

W marcu pojawią się okazje, które warto wykorzystać i propozycje, których nie powinieneś zignorować. Pierwsza połowa miesiąca sprzyja udanym zakupom, trafnym inwestycjom i szukaniu lepszej pracy. Pod koniec marca trudna energia półcieniowego zaćmienia Księżyca ostrzega przed pochopnymi ruchami w sprawach finansowych. Nie decyduj o niczym, zanim nie poradzisz się prawnika lub księgowego.

Czytaj dalej >
Praca i pieniądze

Horoskop finansowy na luty. Nów Księżyca z Uranem wróżą niestabilny miesiąc. Nie sięgaj pochopnie do portfela!

W lutym pilnuj swoich interesów i nie sięgaj pochopnie do portfela. Czeka cię niestabilny miesiąc za sprawą nieprzewidywalnej kwadratury nowiu Księżyca z Uranem. Do 12.02 Wenus znajdzie się w oszczędnym Koziorożcu, gdzie nie lubi na zbyt wiele sobie pozwalać. Trzecia dekada lutego może być trudna przez aspekty Merkurego i Słońca do Saturna. Miesiąc sprzyja za to sprawom urzędowym.

Czytaj dalej >
Praca i pieniądze

Horoskop finansowy na styczeń. Słońce i Pluton w Wodniku zaczną sprzyjać osobom z wizją, otwartym na zmiany

20.01 Słońce zrobi koniunkcję z Plutonem i wejdzie do znaku Wodnika, a Pluton znajdzie się w Wodniku 21.01. Zacznie się nowy rozdział, ale aura ścisłej koniunkcji nie sprzyja ryzyku i nowościom. Nie podpisuj długoterminowych umów, bo możesz nie zauważyć pomyłek czy prawnych pułapek. Czas sprzyja jednak odzyskiwaniu długów i uzyskiwaniu krótkoterminowych pożyczek.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu