8 przykazań bogactwa. Pieniądze zawsze będą z Tobą!

Co jest magnesem na pieniądze? W które dni je pożyczać, a w które nie? Jak zrobić prosty amulet na przyciąganie bogactwa? Oto 8 sposobów dzięki którym Twój portfel zawsze będzie pełny! Poznaj afirmacje bogactwa i zobacz, jak przyciągnąć pieniądze.

jak zdobyć bogactwo

Więcej artykułów

Praca i pieniądze

Horoskop finansowy na czerwiec. Nów Księżyca w Bliźniętach sprzyja podpisywaniu ważnych umów, ale nikomu nie pożyczaj pieniędzy

Jeśli masz ważne sprawy do rozpoczęcia czy umowy do podpisania, to w czerwcu zabierz się do pracy. Od 4 do 16.6 Merkury będzie w Bliźniętach, a kiedy to się dzieje, wszystko idzie gładko. Pierwsza połowa czerwca sprzyja także większym zakupom, rezerwowaniu i kupowaniu biletów. Uwaga, podczas nowiu nie pożyczaj nikomu pieniędzy, bo długo ich nie zobaczysz z powrotem.

Czytaj dalej >
Praca i pieniądze

Horoskop finansowy na kwiecień: zaćmienie Słońca i retrogradacja Merkurego wróżą kłopoty. To zły miesiąc dla biznesu

Jeśli w kwietniu będziesz podejmować ważne finansowe i zawodowe decyzje, czeka cię niestabilny miesiąc z silnym nieprzewidywalnym zaćmieniem Słońca, które utworzy się 8.04 w znaku Barana i z Merkurym w retrogradacji. Czas najlepiej spożytkować na intensywną pracę nad swoimi sprawami, nie wikłać się w trudną współpracę czy porywać na trudne i nieznane wyzwania.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu