Przygotuj się na śmierć z... przewodnikiem dusz

Jedno, czego możemy być pewni, to że kostucha do nas kiedyś zapuka. Większość z nas nie myśli o śmierci, dopóki nie zachoruje ktoś bliski. Dlaczego warto się do niej przygotować. A jak? Opowiada Sebastian Minor – tanatoterapeuta.

człowiek, dusza, most, wędrówka

Więcej artykułów

Niezwykły świat

Ewolucjamyslenia.pl – zagłębiamy się w tajemnice świata

Zapraszamy do wspólnego odkrywania tajemnic życia na portalu ewolucjamyslenia.pl! Znajdziecie tu fascynujące materiały, które rzucają światło na naukowy spór dotyczący pochodzenia naszej planety, ludzi oraz całej przyrody. Celem tej domeny jest rozwijanie horyzontów w poszukiwaniu sensu i celu ludzkiego istnienia, a także wspieranie well-beingu.

Czytaj dalej >
Niezwykły świat

5 archetypów kobiet. Jeśli czujesz, że utknęłaś w roli sfrustrowanej matki, zirytowanej żony albo naiwnej singielki… odczaruj swój los!

Podobno są dla psychiki tym, czym ciało dla umysłu. Archetypy to potężne symbole, które według psychoanalityka, Carla Junga, stanowią część „zbiorowej kobiecej nieświadomości”. Archetypy Dziewczyny, Matki, Kochanki, Królowej i Łowczyni ucieleśniają cechy, wartości i lęki, z którymi utożsamiają się różne grupy kobiet, a które wpływają na ich zachowanie, sposób bycia i postrzegania ich przez otoczenie.

Czytaj dalej >
Niezwykły świat

Drzewa nas uspokajają, wzmacniają i energetyzują. A z ich liści i gałęzi możemy sobie powróżyć

Dawniej mawiano, że są pośrednikami między światami ludzi i bogów. Uważano je za bardzo mądre, zwłaszcza te stare. Przebywanie wśród drzew obniża ciśnienie, uspokaja i przyspiesza powrót do zdrowia. Bo drzewa to prawdziwe transformatory – dwutlenek węgla zamieniają w tlen, a twoją brudną i splątaną energię przyjmują do siebie, w zamian oddając …zdrowie!

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu