kot, trupia czaszka
Niezwykły świat

Czy w horoskopie widać śmierć?

W horoskopach nie ma specjalnego wskaźnika, który pokazuje śmierć. Z drugiej strony widać tam życiowe kryzysy, więc można pokusić się o przewidzenie jej charakteru i czasu. Wojciech Jóźwiak, astrolog i filozof analizuje horoskopy sławnych osób, które odeszły w spektakularny sposób.

Polecane artykuły:

Niezwykły świat

Przygotuj się na śmierć z... przewodnikiem dusz

Jedno, czego możemy być pewni, to że kostucha do nas kiedyś zapuka. Większość z nas nie myśli o śmierci, dopóki nie zachoruje ktoś bliski. Dlaczego warto się do niej przygotować. A jak? Opowiada Sebastian Minor – tanatoterapeuta.

Czytaj dalej
Niezwykły świat

Jako dziecko był geniuszem. Rozwiązania podpowiadało mu Trzecie Oko.

Ten człowiek skończył tylko podstawówkę, ale został okrzyknięty matematykiem wszech czasów. Już jako dziecko potrafił rozwiązywać najtrudniejsze zadania z geometrii. Wszystko to za sprawą Trzeciego Oka. Okazuje się, że każdy może ćwiczyć umiejętność korzystania z jego niezwykłych dobrodziejstw.

Czytaj dalej
Niezwykły świat

UFO powraca. Prawda jest gdzieś tam?

UFO znowu w modzie! Wydawać by się mogło, że rewelacje rodem ze „Strefy mroku” czy „ Z archiwum X” już mało kogo interesują. Tymczasem Marynarka Wojenna USA potwierdziła właśnie autentyczność kilku nagrań nieznanych obiektów. A na Facebooku 2 miliony osób umówiło się na… szturmowanie niesławnej Area 51 w Nevadzie, gdzie rząd ma prowadzić badania nad UFO.

Czytaj dalej