Błędy wybaczaj, marzenia spełniaj! Oto "Jedno życzenie" Nicholasa Sparksa

Wzruszająca i prawdziwa opowieść o pierwszej miłości, która na zawsze pozostawia w nas ślad, i o decyzjach, za które płaci się przez całe życie. Nicholas Sparks znów porusza wyobraźnię i serca rzesz czytelniczek!

jedno życzenie, nicholas sparks

Więcej artykułów

Miłość i seks

Jak zmienić swój styl przywiązania na bezpieczny? Można nauczyć się pracować ze swoją wrażliwą i empatyczną naturą

Dzieci z lękowo-ambiwalentnym stylem przywiązania stają się szczególnie wrażliwe na innych, aby czuć z nimi możliwie jak najbliższą więź. Całkowicie zrozumiałe jest więc to, że kiedy już wieku dorosłym przywiązujemy się do nowych osób, reagujemy w sposób, którego nauczyłyśmy się jako dzieci. Przedstawiamy fragment książki "Lękowo przywiązane. Jak zmienić swój styl przywiązania na bezpieczny" Jessici Baum.

Czytaj dalej >
Miłość i seks

Style przywiązania. Jak uzdrowić zerwane więzi ze sobą i innymi oraz jak odzyskać poczucie pełni?

Ludzki system przywiązania to wrodzony, biologiczny i naturalny proces, który dotyczy wszystkiego, co w życiu robimy, zwłaszcza jeśli chodzi o relacje z innymi. Chociaż dążymy do osiągnięcia bezpiecznego stylu przywiązania, ten styl, z którym właśnie żyjesz, również wyewoluował po to, żeby zapewnić ci bezpieczeństwo. Przedstawiamy fragment książki "Twój styl przywiązania. Jak tworzyć głębokie relacje i celebrować intymność" Diane Poole Heller.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu