Jesteś grzeczną dziewczynką? Złam te 5 zasad i zacznij żyć pełniej!

Myślisz czasem o sobie: jestem grzeczną dziewczynką? Jesteś miła, spolegliwa i... nie masz szczęścia w związkach? Czas odzyskać pewność siebie i pożegnać na zawsze tę małą, pokorną istotę. Oto pięć zasad, które musisz złamać, by odnaleźć siebie i... prawdziwą miłość.

psychologia kobiety

Więcej artykułów

Astrocoaching

Tajemnice reinkarnacji. Jak pracować z pamięcią o poprzednich wcieleniach?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie wydarzenia z odległej przeszłości wpłynęły na twoje życie, pomyśl, czego bałeś się w dzieciństwie lub nadal boisz, może ognia, wody, zwierząt. Jak jeszcze pracować z pamięcią o poprzednich wcieleniach? Przyjrzyj się znamionom na skórze. Masz koszmary senne? Zapisuj! Wszystkie stare lekcje da się odrobić.

Czytaj dalej >
Astrocoaching

Każdy znak zodiaku ma swoje magiczne supermoce. Pokazują je Słońce, Księżyc i ascendent. Co jest Twoją superpower?

Moment, w którym się rodzisz, wpływa na Twój los, obdarowuje Cię unikalnymi cechami charakteru i niezwykłymi talentami – także tymi nie z tej ziemi! Talent do rysowania czy matematyki ujawnia się szybko, ale talenty magiczne ukryte w nas, często pozostają niezauważone, bo nikt nie uczy się jak Harry Potter dokonywać z przyjaciółmi niemożliwego w szkole magii. Poznanie swoich zdolności nie z tego świata ułatwi zajrzenie w horoskop – ten słoneczny, księżycowy i ascendentalny, bowiem każdy z nich dał Ci szczególne zdolności. Czy poznałeś już swoje?

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu