tarot, karta słońce
Tarot

Tarot tygodniowy. Karta Słońce mówi: Osiągniesz pełnię szczęścia!

W tym tygodniu [10-16.02] będziesz w doskonałym, wręcz szampańskim nastroju, pełen wigoru, skłonny do żartów i zabawy. Karta Słońce zapowiada beztroski czas i wiele szczęśliwych okazji, zawodowych, towarzyskich i miłosnych. Poznaj jej przepowiednię dla wszystkich znaków zodiaku.

Polecane artykuły:

Tarot

Tarot tygodniowy. Karta Mag mówi: Czekają nas spory.

Nie zabraknie nam w tym tygodniu [2-8.03] dobrych pomysłów, jednak nici ze współpracy, bo każdy będzie uważać, że właśnie jego są najlepsze. Mag jest kartą intelektu i radzi właśnie tak podejść do wyzwań i problemów. Racjonalna analiza przyniesie lepsze rezultaty niż uleganie emocjom. Co Mag wróży znakom zodiaku?

Czytaj dalej
Tarot

Tarot tygodniowy. Karta Kapłanka mówi: Pora wejrzeć w siebie

W tym tygodniu [24.02-1.03] porzucisz wielkie plany i wycofasz się na chwilę do swego wewnętrznego świata. Kapłanka zachęca do medytacji i skupienia się na życiu duchowym. Zapragniesz poznać samego siebie, zrozumieć, kim jesteś i czego naprawdę chcesz. Co Kapłanka wróży znakom zodiaku?

Czytaj dalej
Tarot

Karta Głupiec mówi: Widać romans na horyzoncie.

W tym tygodniu [25.11-1.12] masz szansę zacząć wiele rzeczy od nowa. Do wyzwań podejdziesz z entuzjazmem. Głupiec da Ci niejeden powód do radości nawet w najdrobniejszych sprawach. Zobacz, jak pozytywną energię tej karty wykorzystają znaki zodiaku.

Czytaj dalej