Niezależne, bystre i wolne od uprzedzeń, takie są zodiakalne Wodniki. Oto pełna charakterystyka znaku zodiaku

Najczęściej mają swoje pasje i często udaje im się przekuć je w pracę. Ponieważ bywają samotnikami, outsiderami, a przy tym są niesterowne, szukają swojego miejsca tam, gdzie struktury są poziome, gdzie nie ma typowego szefa i klasycznych ścieżek awansu. Jakie inne cechy mają zodiakalne Wodniki? Poznaj charakterystykę tego znaku zodiaku.

wodnik znak zodiaku

Więcej artykułów

Zodiak chiński

Chiński Nowy Rok 2023 to rok Wodnego Królika! Jaki będzie? I jaka energia będzie nam towarzyszyć?

Zaczyna się 22 stycznia 2023 roku i potrwa do 9 lutego 2024 roku. Jaki będzie? Pozwoli znaleźć spokój i miłość w sercu! Pełny cykl chińskiego kalendarza trwa sześćdziesiąt lat, a w tym czasie każdy z dwunastu znaków pojawia się kolejno w pięciu żywiołach: ziemi, metalu, wodzie, ogniu i drewnie. Rokiem 2023 będzie władał Królik, który odbiera wpływy wody, dlatego nazwany jest Wodnym Królikiem.

Czytaj dalej >>
Znaki zodiaku

Koziorożec to najbardziej praktyczny znak zodiaku, ale wcale nie nudny! Poznaj horoskop i charakterystykę osoby spod znaku zodiaku Koziorożca

Cel? Zdobyć szczyt! Zodiakalny Koziorożec włada szczytowym, dziesiątym domem zodiaku, gdzie zapisany jest prestiż i hierarchia. Urodzeni w tym znaku są sumienni i odpowiedzialni. Mają wyczucie czasu, umieją planować i tych planów się trzymać. Poznaj horoskop opisowy Koziorożca i dowiedz się, jaki jest ten znak zodiaku!

Czytaj dalej >>

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu