Który znak to plotkarz, a który dochowa sekretu?

Zanim przyjdzie Ci ochota na zwierzenia, zastanów się chwilę! Są ludzie, którzy bedą milczeć jak grób. Ale są tacy, którzy Twoje tajemnice wygadają innym ledwo się odwrócisz. Zobacz, jak plotkuje zodiak. I komu można zaufać, a komu niekoniecznie.

Zobacz, które znaki zodiaku najbardziej plotkują

Więcej artykułów

Astrologia

Horoskop na urodziny dla Barana. W 2024 Pluton pomoże ci tam, gdzie trzeba żelaznych nerwów. Od maja ruszysz z nowymi projektami

Sprawy materialne i finansowe zajmować będą cię do 25 maja. Później bez zbędnych obciążeń i zaległości ruszysz z nowymi projektami. Jowisz w Bliźniętach przyniesie ożywienie w kontaktach. Będziesz więcej rozmawiać przez telefon, wysyłać maile, wyjeżdżać. Jesienią Pluton w Koziorożcu pomoże ci tam, gdzie potrzeba żelaznych nerwów i umiejętności wpływania na innych.

Czytaj dalej >
Znaki zodiaku

Ideał sobie, a życie sobie. O kim marzy kobiecy zodiak, a kogo ostatecznie wybiera?

Ciągle obstajesz przy ideale faceta, który wymyśliłaś sobie jeszcze w liceum? Czy on na pewno pasuje do twoich potrzeb i wymagań? Ludzie się rozwijają – ty też. Z czasem i doświadczeniami twoje podejście do związków się zmienia. A i gwiazdy pilnują, byśmy za daleko nie odleciały! O kim marzą kobiety, a kogo ostatecznie wybierają, podpowie znak zodiaku.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu