Zodiakalny Koziorożec jest ambitny. Astrologia ezoteryczna mówi: Saturn nada mu duchowy cel

Zodiakalny Koziorożec jest ambitny - czasem może nadmiernie! Tranzyty Saturna sprawiają, że musi stawiać czoła coraz to nowym wyzwaniom. Jednak to dzięki nim odnajdzie drogę duchowego rozwoju i oświecenia. Porzuci ambicję, pójdzie za głosem serca. Oto co o Koziorożcu mówi astrologia ezoteryczna.

astrologia ezoteryczna, koziorożec

Więcej artykułów

Znaki zodiaku

Niezależne, bystre i wolne od uprzedzeń, takie są zodiakalne Wodniki. Oto pełna charakterystyka znaku zodiaku

Najczęściej mają swoje pasje i często udaje im się przekuć je w pracę. Ponieważ bywają samotnikami, outsiderami, a przy tym są niesterowne, szukają swojego miejsca tam, gdzie struktury są poziome, gdzie nie ma typowego szefa i klasycznych ścieżek awansu. Jakie inne cechy mają zodiakalne Wodniki? Poznaj charakterystykę tego znaku zodiaku.

Czytaj dalej >>
Zodiak chiński

Chiński Nowy Rok 2023 to rok Wodnego Królika! Jaki będzie? I jaka energia będzie nam towarzyszyć?

Zaczyna się 22 stycznia 2023 roku i potrwa do 9 lutego 2024 roku. Jaki będzie? Pozwoli znaleźć spokój i miłość w sercu! Pełny cykl chińskiego kalendarza trwa sześćdziesiąt lat, a w tym czasie każdy z dwunastu znaków pojawia się kolejno w pięciu żywiołach: ziemi, metalu, wodzie, ogniu i drewnie. Rokiem 2023 będzie władał Królik, który odbiera wpływy wody, dlatego nazwany jest Wodnym Królikiem.

Czytaj dalej >>
Znaki zodiaku

Koziorożec to najbardziej praktyczny znak zodiaku, ale wcale nie nudny! Poznaj horoskop i charakterystykę osoby spod znaku zodiaku Koziorożca

Cel? Zdobyć szczyt! Zodiakalny Koziorożec włada szczytowym, dziesiątym domem zodiaku, gdzie zapisany jest prestiż i hierarchia. Urodzeni w tym znaku są sumienni i odpowiedzialni. Mają wyczucie czasu, umieją planować i tych planów się trzymać. Poznaj horoskop opisowy Koziorożca i dowiedz się, jaki jest ten znak zodiaku!

Czytaj dalej >>

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu