Karta Słońce mówi: odnajdziemy w sobie radość
Tarot

Tarot tygodniowy. Słońce: odnajdziemy w sobie radość!

Coraz go mniej na niebie, ale w tym tygodniu jesienna depresja nam nie grozi. Dzięki optymizmowi uda się pokonać każdą przeszkodę i znaleźć wyjście z trudnych sytuacji. Słońce poprawi nam nie tylko humory, wzmocni również nasze zdrowie i odporność. Co oczywiście nikogo nie zwalnia z dbania o sobie i o innych.

Polecane artykuły:

Tarot

Tarot tygodniowy. Sprawiedliwość: wyciągnijmy wnioski!

W tym tygodniu zbierzemy to, co zasialiśmy. Zobaczymy efekty podjętych jakiś czas temu decyzji i działań. Możemy zostać pochwaleni i nagrodzeni, ale nie obrażajmy się, jeśli usłyszymy kilka słów krytyki, tylko wyciągnijmy z nich mądre wnioski. Zobaczcie, co tarot tygodniowy wróży znakom zodiaku.

Czytaj dalej
Tarot

Tarot tygodniowy. Kochankowie: nastroje będą zmienne

W tym tygodniu nasze nastroje zmieniać będą się jak w kalejdoskopie. W zależności od informacji, które będą napływać, przerzucać będziemy się od euforii i nadziei po rezygnację i depresję. Nie przywiązujmy się zbytnio do swoich planów, bo jeszcze wszystko może się zmienić. I to nie jeden raz.

Czytaj dalej
Tarot

Tarot tygodniowy. Umiarkowanie: docenimy to, co mamy.

W tym tygodniu będziemy cieszyć się tym, co mamy. Ze spokojem i zrozumieniem przyjmiemy obostrzenia. Docenimy chwile z rodziną i czas spędzany w domowym zaciszu. Pomogą nam zachować optymizm i radość życia. Oto co tarot tygodniowy wróży znakom zodiaku.

Czytaj dalej