Karta Sprawiedliwość ostrzega przed skutkami dawnych decyzji
Tarot

Tarot tygodniowy. Sprawiedliwość: oto skutki naszych decyzji!

W tym tygodniu odczujemy skutki swoich własnych decyzji i działań z ostatnich miesięcy. Dla jednych będą one pozytywne, dla innych – wręcz przeciwnie, ale każdy dostanie dokładnie to, co mu się należy. Sprawiedliwość ostrzega przed łamaniem lub obchodzeniem prawa. Tym razem nikomu nie ujdzie to płazem.

Polecane artykuły:

Tarot

Tarot tygodniowy. Świat: pogódź się z sytuacją.

Trochę przewrotnie tarot pokazuje kartę Świat w czasie, gdy znów czujemy ciężar ograniczeń. Zdołamy jednak zaakceptować je i pogodzić się z sytuacją. Zyskamy nowe szersze spojrzenie i zrozumiemy to, co było dla nas niejasne. Uświadomimy sobie, że dzisiejsze wyrzeczenia z czasem okażą się dla nas dobre. Oto co karta wróży znakom zodiaku.

Czytaj dalej
Tarot

Tarot tygodniowy. Kapłan: szukajmy prawdy!

Praca, nauka, sprawy urzędowe. To zajmować będzie nas w tym tygodniu. Odkryjemy, jak wielu rzeczy jeszcze nie wiemy, nie umiemy i postanowimy nadrobić te braki. Zwrócimy się o pomoc do mądrych doradców i ku fachowym lekturom. Nie wierzmy plotkom, fake newsom i internetowym ekspertom, drążmy głębiej, szukajmy wiarygodnych źródeł.

Czytaj dalej
Tarot

Tarot na październik: niczego nie odpuszczaj!

Tarot na październik mówi: niczego nie odpuszczaj! Twoje wysiłki nie pójdą na marne, umocnisz pozycję w pracy i zyskasz posłuch w domu. Przed Tobą także dobry czas na małą rewolucję. Tylko nie w uczuciach - nie podejmuj ostatecznych decyzji. Zwróć jednak uwagę na to, co dzieje się w Twoim związku. Poznaj Aurę, Szansę i Przestrogę miesiąca, które niosą karty Cesarz, Rydwan i Kochankowie.

Czytaj dalej