Poznaj wróżbę tarota na październik 2020
Tarot

Tarot na październik: niczego nie odpuszczaj!

Tarot na październik mówi: niczego nie odpuszczaj! Twoje wysiłki nie pójdą na marne, umocnisz pozycję w pracy i zyskasz posłuch w domu. Przed Tobą także dobry czas na małą rewolucję. Tylko nie w uczuciach - nie podejmuj ostatecznych decyzji. Zwróć jednak uwagę na to, co dzieje się w Twoim związku. Poznaj Aurę, Szansę i Przestrogę miesiąca, które niosą karty Cesarz, Rydwan i Kochankowie.

Polecane artykuły:

Tarot

Tarot tygodniowy. Świat: pogódź się z sytuacją.

Trochę przewrotnie tarot pokazuje kartę Świat w czasie, gdy znów czujemy ciężar ograniczeń. Zdołamy jednak zaakceptować je i pogodzić się z sytuacją. Zyskamy nowe szersze spojrzenie i zrozumiemy to, co było dla nas niejasne. Uświadomimy sobie, że dzisiejsze wyrzeczenia z czasem okażą się dla nas dobre. Oto co karta wróży znakom zodiaku.

Czytaj dalej
Tarot

Tarot tygodniowy. Sprawiedliwość: oto skutki naszych decyzji!

W tym tygodniu odczujemy skutki swoich własnych decyzji i działań z ostatnich miesięcy. Dla jednych będą one pozytywne, dla innych – wręcz przeciwnie, ale każdy dostanie dokładnie to, co mu się należy. Sprawiedliwość ostrzega przed łamaniem lub obchodzeniem prawa. Tym razem nikomu nie ujdzie to płazem.

Czytaj dalej
Tarot

Tarot tygodniowy. Kapłan: szukajmy prawdy!

Praca, nauka, sprawy urzędowe. To zajmować będzie nas w tym tygodniu. Odkryjemy, jak wielu rzeczy jeszcze nie wiemy, nie umiemy i postanowimy nadrobić te braki. Zwrócimy się o pomoc do mądrych doradców i ku fachowym lekturom. Nie wierzmy plotkom, fake newsom i internetowym ekspertom, drążmy głębiej, szukajmy wiarygodnych źródeł.

Czytaj dalej