Tarot na grudzień: szanse na karierę

Grudzień, według kart Tarota, to czas wielkich szans na pieniądze, zdrowie i karierę

Tarot na grudzień: szanse na karierę

Więcej artykułów

Tarot

Tarot tygodniowy:   Diabeł

W tym tygodniu czeka nas wiele pokus. Może będą to duże pieniądze, ale zdobyte w nie do końca uczciwy sposób, może szansa pokonania konkurencji nieczystymi metodami. Może nadmiar alkoholu lub innych używek, albo namiętny romans, mimo iż mamy stałego partnera. A przy tym niezmiernie łatwo będzie nam zamącić w głowach, bo reagować będziemy bardzo emocjonalnie. Idąc za impulsem, możemy popełnić błąd i mocno sobie zaszkodzić.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot na grudzień. Karta Wieża przestrzega: plotki i złe towarzystwo zagrożą twoim sukcesom! Trzymaj z tymi, którzy są szczerzy

Spodziewaj się też korzystnych wiadomości na temat współpracy, podpisywania umów i starania się o nową posadę. Strzeż się plotek. Nieodpowiednie towarzystwo może zagrozić twoim sukcesom. Trzymaj się z tymi, którzy są prawdomówni i szczerzy. Karty Rydwan, Słońce i Wieża wskazują Aurę, Przestrogę i Szansę miesiąca. Zobacz, co wróżą znakom zodiaku.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodnia:   Moc

W tym tygodniu nie będziemy się lenić. Poczujemy gotowość, by stawić czoła trudnym, ambitnym zadaniom, rzucimy wyzwanie konkurencji. Zrobimy to, czego najbardziej się baliśmy. Jedni pójdą do lekarza, by się przebadać, inni do szefa po podwyżkę, jeszcze inni odważą się wyznać swoje uczucia. Wysiłek fizyczny też nie będzie nam straszny. W związkach zagości namiętność, ale może też pojawić się zazdrość.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu