Tarot miesięczny na sierpień: otrzymasz dobrą wiadomość, podejmiesz słuszne wybory!

Wróżba Tarota na sierpień 2022: znajdziesz w sobie odwagę, by dokonać życiowych zmian. Odetchnij i staraj się żyć tak, jak to sobie wymarzysz. Unikaj rywalizacji! Karty Tarota Mag, Kochankowie i Gwiazda wskazują Szansę, Przestrogę i Aurę miesiąca. Zobacz, co wróżą one znakom zodiaku. Oto Tarot miesięczny i horoskop Tarota na sierpień.

tarot miesieczny, darmowy tarot, wróżba tarota

Więcej artykułów

Tarot

Karta Tarota: XXII Głupiec

Lato oszołomi nas swoimi atrakcjami, pojawi się niejedna okazja do wykorzystania, niejeden powód do radości. Rzucimy się w wir przygód, na każdą propozycję reagować będziemy entuzjastycznie i chwytać okazję. Jednak dzieci mogą stać się wyjątkowo niesforne i trzeba będzie ich pilnować, bo nie wiadomo, co im do głowy strzeli. Oto Tarot tygodniowy i wróżba dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta Tarota: XI Moc

Przybędzie nam odwagi i wiary we własne siły, nie będziemy więc czekać na bardziej sprzyjający moment, ale energicznie zabierzemy się za walkę z tym, co jeszcze niedawno wydawało się bardzo trudne. Pozwolimy sobie na więcej także w relacjach. Nie zabraknie nam śmiałości w podrywaniu i flirtowaniu. Noce będą bardzo namiętne. Oto Tarot tygodniowy i wróżba dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta Tarota: VI Kochankowie

Staniemy się bardziej otwarci, towarzyscy i serdeczni. Odwiedzimy przyjaciół, zadzwonimy do znajomych, zorganizujemy rodzinną imprezę. Nabierzemy też ochoty za randki i flirty. Chętnie będziemy współpracować i rozmawiać, uda się więc zakończyć niektóre konflikty. Oto Tarot tygodniowy i wróżba dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu