Nowe życie

Często mówi się, że nawet zła decyzja jest lepszą od żadnej, czyli stanu bierności. Cóż... ten, kto to powiedział, najwyraźniej nie znał Celiny.

Więcej artykułów

Tarot

Tarot na marzec. Karta Sąd sugeruje: posłuchaj rady doświadczonej kobiety, ona pomoże ci wyjść z kłopotów

Bądź wyrozumiały dla innych i nie angażuj się w konflikty, bo przyniosą ci one dużo kłopotów. Posłuchaj rady doświadczonej kobiety, ona pomoże ci wyjść z kłopotów i pokonać nieśmiałość. Pewien stary pomysł teraz znajdzie czas na realizację. Nie wracaj jednak do tego, co kiedyś przyniosło ci stratę. Karty Głupiec, Sąd i Diabeł wskazują aurę, szansę i przestrogę na marzec.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodnia:   Rydwan

W tym tygodniu nie zabraknie nam entuzjazmu i siły przebicia. Pokonamy wszystkie przeszkody, ze wszystkim uda się zdążyć na czas, załatwimy nawet te sprawy, które od dawna odkładaliśmy na później. To idealny moment na wprowadzenie planów w czyn. Obudzi się w nas duch rywalizacji i nie pozwolimy, by ktokolwiek wyprzedził nas w wyścigu po zysk, lepsze stanowisko albo czyjeś serce.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodnia:   Umiarkowanie

W tym tygodniu nic nie powinno nas zaskoczyć, ani wybić z rytmu. Sprawy toczyć będą się spokojnie, zaplanowanym wcześniej torem. Będziemy mogli liczyć na wsparcie ludzi, którzy w razie czego podadzą pomocną dłoń. Nikt jednak nie będzie nam się narzucać ani uszczęśliwiać na siłę. Poprawią się relację z rodziną i znajomymi, nawiążemy nowe kontakty, ale do obcych osób podchodzić będziemy ostrożnie, co akurat wyjdzie nam na dobre.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu