Karta Wieża mówi: Szykują się kłopoty. Zrób plan awaryjny, a pokonasz je.

Jeśli coś ma się nie udać, to wydarzy się to właśnie w tym tygodniu [8-14.07]. Ale spokojnie! Nie wpadaj w panikę, tylko się przygotuj. Zrób plan awaryjny i pamiętaj, że lepiej zatrzymać się w pół drogi niż ślepo przeć do celu.

karta wieża, tarot

Więcej artykułów

Tarot

Tarot tygodnia:   Papież

W tym tygodniu będziemy spokojni, opanowani i życzliwie nastawieni do świata. Zapragniemy czynić wokół siebie dobro i pomagać innym. Możemy doradzać, wspierać, nauczać. A także zrzeszać się w jakichś grupach i organizacjach, które działają razem na rzecz pomocy innym, tolerancji i pokoju.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot na sierpień. Karta Gwiazda radzi: Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. Uwierz w siebie!

Ludzie będą sobie bardziej przychylni, co warto wykorzystać. Warto zająć się artystycznym hobby na wakacjach, szyć, robić na drutach, szydełkować. Dawaj prezenty od serca, zrobione przez siebie, a będą miały da obdarowanych wielką wartość. Karty Gwiazda, Mag i Sprawiedliwość wskazują Aurę, Szanse i Przestrogę na sierpień.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodnia:   Sprawiedliwość

W tym tygodniu patrzeć będziemy na świat z dystansem, obiektywnie, nie ulegając niepotrzebnym emocjom. Dlatego wiele spraw ujrzymy we właściwym świetle i zdołamy rozwiązać niejeden konflikt. Będziemy mieć szansę spłacić stare długi i wyrównać rachunki. Oddać pożyczone rzeczy, kogoś przeprosić, spełnić dane obietnice.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu