Karta Tarota: IV Cesarz

Tarot tygodniowy. Mimo długiego weekendu tydzień upłynie nam pracowicie głównie na porządkach, planowaniu kariery i podliczaniu domowego budżetu. Musimy liczyć się z większą odpowiedzialnością i obowiązkami. Będziemy musieli sami o wszystko zawalczyć i dopilnować swoich interesów. Poznaj wróżbę Tarota dla wszystkich znaków zodiaku.

cesarz tarot

Więcej artykułów

Tarot

Karta Tarota: XXII Głupiec

Lato oszołomi nas swoimi atrakcjami, pojawi się niejedna okazja do wykorzystania, niejeden powód do radości. Rzucimy się w wir przygód, na każdą propozycję reagować będziemy entuzjastycznie i chwytać okazję. Jednak dzieci mogą stać się wyjątkowo niesforne i trzeba będzie ich pilnować, bo nie wiadomo, co im do głowy strzeli. Oto Tarot tygodniowy i wróżba dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta Tarota: XI Moc

Przybędzie nam odwagi i wiary we własne siły, nie będziemy więc czekać na bardziej sprzyjający moment, ale energicznie zabierzemy się za walkę z tym, co jeszcze niedawno wydawało się bardzo trudne. Pozwolimy sobie na więcej także w relacjach. Nie zabraknie nam śmiałości w podrywaniu i flirtowaniu. Noce będą bardzo namiętne. Oto Tarot tygodniowy i wróżba dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta Tarota: VI Kochankowie

Staniemy się bardziej otwarci, towarzyscy i serdeczni. Odwiedzimy przyjaciół, zadzwonimy do znajomych, zorganizujemy rodzinną imprezę. Nabierzemy też ochoty za randki i flirty. Chętnie będziemy współpracować i rozmawiać, uda się więc zakończyć niektóre konflikty. Oto Tarot tygodniowy i wróżba dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu