Karta Śmierć mówi: Przed Tobą zmiany. Nie powstrzymasz ich.

W tym tygodniu [06-12 maja] przygotuj się na trudności oraz zmiany, których nie oczekiwałeś i nie byłeś na nie gotowy. Zobacz, jakie wskazówki daje nam karta Śmierć.

tarot, śmierć

Więcej artykułów

Tarot

Tarot na grudzień. Karta Wieża przestrzega: plotki i złe towarzystwo zagrożą twoim sukcesom! Trzymaj z tymi, którzy są szczerzy

Spodziewaj się też korzystnych wiadomości na temat współpracy, podpisywania umów i starania się o nową posadę. Strzeż się plotek. Nieodpowiednie towarzystwo może zagrozić twoim sukcesom. Trzymaj się z tymi, którzy są prawdomówni i szczerzy. Karty Rydwan, Słońce i Wieża wskazują Aurę, Przestrogę i Szansę miesiąca. Zobacz, co wróżą znakom zodiaku.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodnia:   Moc

W tym tygodniu nie będziemy się lenić. Poczujemy gotowość, by stawić czoła trudnym, ambitnym zadaniom, rzucimy wyzwanie konkurencji. Zrobimy to, czego najbardziej się baliśmy. Jedni pójdą do lekarza, by się przebadać, inni do szefa po podwyżkę, jeszcze inni odważą się wyznać swoje uczucia. Wysiłek fizyczny też nie będzie nam straszny. W związkach zagości namiętność, ale może też pojawić się zazdrość.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodniowy:   Papież

W tym tygodniu będziemy dużo czytać, uczyć się, pogłębiać wiedzę, zdawać egzaminy. Dosłownie albo w przenośni, udowadniając otoczeniu swoje kompetencje i uczciwość. Wyjdziemy zwycięsko z tej próby, zyskamy szacunek i zaufanie. Zrozumiemy, co jest słuszne, moralne i tak właśnie będziemy postępować. Załatwimy sprawy w urzędach, zyskamy certyfikaty, uzyskamy zgody i inne ważne dokumenty.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu