Karta Księżyc mówi: Załóż różowe okulary, a poradzisz sobie z emocjami.

W tym tygodniu [17-23.06] będziesz reagować emocjonalnie, możesz więc obrazić się lub niepotrzebnie uprzedzić do kogoś. Staraj się kierować rozsądkiem, a przede wszystkim zmień czarne okulary na różowe.

karty tarota, księżyc

Więcej artykułów

Tarot

Tarot na marzec. Karta Sąd sugeruje: posłuchaj rady doświadczonej kobiety, ona pomoże ci wyjść z kłopotów

Bądź wyrozumiały dla innych i nie angażuj się w konflikty, bo przyniosą ci one dużo kłopotów. Posłuchaj rady doświadczonej kobiety, ona pomoże ci wyjść z kłopotów i pokonać nieśmiałość. Pewien stary pomysł teraz znajdzie czas na realizację. Nie wracaj jednak do tego, co kiedyś przyniosło ci stratę. Karty Głupiec, Sąd i Diabeł wskazują aurę, szansę i przestrogę na marzec.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodnia:   Rydwan

W tym tygodniu nie zabraknie nam entuzjazmu i siły przebicia. Pokonamy wszystkie przeszkody, ze wszystkim uda się zdążyć na czas, załatwimy nawet te sprawy, które od dawna odkładaliśmy na później. To idealny moment na wprowadzenie planów w czyn. Obudzi się w nas duch rywalizacji i nie pozwolimy, by ktokolwiek wyprzedził nas w wyścigu po zysk, lepsze stanowisko albo czyjeś serce.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodnia:   Umiarkowanie

W tym tygodniu nic nie powinno nas zaskoczyć, ani wybić z rytmu. Sprawy toczyć będą się spokojnie, zaplanowanym wcześniej torem. Będziemy mogli liczyć na wsparcie ludzi, którzy w razie czego podadzą pomocną dłoń. Nikt jednak nie będzie nam się narzucać ani uszczęśliwiać na siłę. Poprawią się relację z rodziną i znajomymi, nawiążemy nowe kontakty, ale do obcych osób podchodzić będziemy ostrożnie, co akurat wyjdzie nam na dobre.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu