Karta Księżyc mówi: Załóż różowe okulary, a poradzisz sobie z emocjami.

W tym tygodniu [17-23.06] będziesz reagować emocjonalnie, możesz więc obrazić się lub niepotrzebnie uprzedzić do kogoś. Staraj się kierować rozsądkiem, a przede wszystkim zmień czarne okulary na różowe.

karty tarota, księżyc

Więcej artykułów

Tarot

Tarot tygodnia:   Cesarzowa

W tym tygodniu zadbamy o własny komfort i nie będziemy szczędzić sobie przyjemności. Pociągać będą nas rzeczy piękne i luksusowe. Możemy planować większe inwestycje i zakupy, zmieniać samochód lub szukać nowego mieszkania. Ktoś może jednak zazdrościć nam powodzenia, dlatego nie warto tak się przechwalać.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodnia:   Gwiazda

Przed nami tydzień pełen radości. Przyjdą długo oczekiwane i bardzo pokrzepiające wieści, a w sercach zabłyśnie iskierka nadziei. Znajdziemy czas na spotkania i hobby, a randki, imprezy i wyjazdy z przyjaciółmi udadzą się wyjątkowo. W rodzinie zapanuje zgoda.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodnia:   Mag

W tym tygodniu ruszymy do pracy. Rozdzwonią się telefony, przyjdą maile, odezwą się klienci. Pod wpływem nowych informacji zupełnie inaczej spojrzymy na dotychczasowe sprawy, dostrzeżemy drugie dno i nowe sposoby działania. Przy okazji wiele się nauczymy.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu