Karta Koło Fortuny mówi: Nie wierzysz, że wszystko jest możliwe? Teraz się przekonasz!

Masz plany na ten tydzień [14-20.10]? Możesz o nich zapomnieć, bo Los ma wobec Ciebie własny, zupełnie inny scenariusz. Wszystko idzie Ci jak z płatka? Uważaj, bo coś popsuje Ci plany. Natomiast jeśli ostatnio miałeś pod górę, teraz pokonasz kłopoty!

koło fortuny, kart, tarot

Więcej artykułów

Tarot

Tarot tygodnia:   Gwiazda

Przed nami tydzień pełen radości. Przyjdą długo oczekiwane i bardzo pokrzepiające wieści, a w sercach zabłyśnie iskierka nadziei. Znajdziemy czas na spotkania i hobby, a randki, imprezy i wyjazdy z przyjaciółmi udadzą się wyjątkowo. W rodzinie zapanuje zgoda.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodnia:   Mag

W tym tygodniu ruszymy do pracy. Rozdzwonią się telefony, przyjdą maile, odezwą się klienci. Pod wpływem nowych informacji zupełnie inaczej spojrzymy na dotychczasowe sprawy, dostrzeżemy drugie dno i nowe sposoby działania. Przy okazji wiele się nauczymy.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodnia:   Wieża

Przed nami niespokojny tydzień pełen skrajnych emocji. Nawet z pozoru niewinna krytyka czy żartobliwa uwaga wywołać może awanturę. Na jaw mogą wyjść także przeróżne ukryte konflikty i żale. Decyzje i zachowania innych mogą nas teraz bardzo zaskoczyć i nie będzie to przyjemne zaskoczenie.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu