tarot, karta diabeł W tym tygodniu tarocistka wybrała kartę tarota Diabeł.
Tarot

Karta Diabeł mówi: Nie daj się oszukać!

Uważaj w tym tygodniu [2-8 września], bo może się wokół Ciebie kręcić więcej nieuczciwych ludzi. Może to być szef, który wymaga zbyt wiele, koledzy, którzy nie grają fair lub chcą Cię wykiwać. Postaw na zdrowy egoizm, a unikniesz kłopotów.

Polecane artykuły:

Tarot

Tarot tygodniowy. Wieża: nadchodzą problemy!

Ten tydzień przynieść może wstrząsające wydarzenia, na które nie byliśmy przygotowani. Zwalą się nam na głowę problemy, które dotąd zamiataliśmy pod dywan. Zaskoczą zwroty akcji i to w stronę, której zupełnie byśmy się nie spodziewali. Nie będzie to przyjemne, ale przynajmniej przestaniemy się łudzić i budować zamki na piasku.

Czytaj dalej
Tarot

Tarot tygodniowy. Mag: będziemy zdecydowani

W tym tygodniu będziemy aktywni i zdecydowani. Ci, którzy zostają w pracy, wezmą się za trudne sprawy i wyprowadzą je na prostą. Wyjeżdżający na urlop nie będą bezczynnie leżeć na plaży. Wycieczki, zwiedzanie, sport, a może nauka obcego języka lub nurkowania? Oto wróżba Tarota dla wszystkich znaków zodiaku.

Czytaj dalej
Tarot

Tarot na lipiec: zwyciężysz!

W lipcu znajdziesz rozwiązania trudnej sprawy. Masz jednak wiele poważnych decyzji do podjęcia - zastanów się dwa razy. Musisz też uważać, bo nie wszystko co robisz ujdzie Ci na sucho! Zobacz, co przepowiadają karty Rydwan, Umiarkowanie i Diabeł. I co niosą znakom zodiaku. Oto tarot na lipiec.

Czytaj dalej