Karta Diabeł mówi: Nie daj się oszukać!

Uważaj w tym tygodniu [2-8 września], bo może się wokół Ciebie kręcić więcej nieuczciwych ludzi. Może to być szef, który wymaga zbyt wiele, koledzy, którzy nie grają fair lub chcą Cię wykiwać. Postaw na zdrowy egoizm, a unikniesz kłopotów.

tarot, karta diabeł W tym tygodniu tarocistka wybrała kartę tarota Diabeł.

Więcej artykułów

Tarot

Tarot tygodnia: Wisielec

Przed nam wymarzony tydzień, by spędzić go w spokoju, w jakimś ładnym miejscu, nie zawracając sobie głowy sprawami, na które nie mamy wpływu. Znajdziemy czas, by przemyśleć dotychczasowe decyzje, zastanowić się, dokąd zmierzamy i czy na pewno chcemy tam się znaleźć. Możliwe, że zdecydujemy się zrezygnować z niektórych planów, inne zaś odłożymy na później.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodnia: Wieża

Przed nami niespokojny tydzień pełen skrajnych emocji. Nawet z pozoru niewinna krytyka czy żartobliwa uwaga wywołać może awanturę. Na jaw zaczną wychodzić także przeróżne zamiatane pod dywan konflikty i żale. Odkryjemy czyjeś kłamstwa i manipulacje, obnażymy hipokryzję. Od tej pory powoli, stopniowo wychodzić będziemy na prostą, silniejsi i bogatsi w doświadczenia.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodnia: Koło Fortuny

Przed nami nieźle zakręcony tydzień. Nic nie pójdzie tak, jak się spodziewamy, wynikną nowe fakty, pojawią się nieprzewidziane okoliczności. Niełatwo będzie się w nich odnaleźć. Wiele planów może ulec zmianie, z pogodą na czele, dlatego nie warto składać pochopnych obietnic i zachować elastyczny grafik. Otwarty umysł też się przyda.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu