Tarot

Jaka jesteś teraz, co Cię czeka? Odpowie jedna z pięciu kart Tarota

Ta wróżba Tarota powie Ci, co dzieje się w Twoim życiu teraz i co zdarzy się w przyszłości! Potrzebujesz pięciu kart - innych dla kobiety i dla mężczyzny. Wybierz jedną z nich i zobacz, co mówi ona o Tobie i jaką radę daje!

wróżba tarota, tarot online, darmowy tarot

Więcej artykułów

Tarot

Karta: VIII Sprawiedliwość

W tym tygodniu dojdzie do ważnych rozstrzygnięć, zapadną istotne decyzje. Możemy pomyślnie załatwić sprawy urzędowe i znaleźć sposoby na zdobycie dodatkowej gotówki. W życiu we dwoje zagramy w otwarte karty. Uda się wiele wyjaśnić i zacząć nowy wspólny rozdział.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: III Cesarzowa

Przed nami tydzień pełen sukcesów. W pracy będziemy błyszczeć, wzbudzać podziw, a na imprezach nadawać ton. W domu zaś odpoczniemy w komforcie, gotując i rozwijając artystyczne pasje. A potem leniwe wyciągniemy się na wciąż jeszcze letnim słońcu.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: XVIII Księżyc

Nie unikniemy rozgardiaszu, tym bardziej, że trudno będzie nam się zdyscyplinować, a ludzie dookoła mogą nieustannie zmieniać zdanie. Zapragniemy więc spędzić ten tydzień w samotności, zagłębić się w siebie, oddać się lekturze, medytacji lub przynajmniej dłużej pospać, bo sny będą teraz niezwykłe.

Czytaj dalej >>

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2021/10 9.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/38 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/4 5.99 zł