Poznaj swój los z Trójkątem Życia
Numerologia

Poznaj swój los z Trójkątem Życia

Zdaniem Numerologii w ciągu życia kilkakrotnie zmienia się nasz charakter, postrzeganie świata, mamy nawet inne marzenia. Dobrze jest więc wiedzieć, w jakim punkcie obecnie jesteśmy i co z tego wynika. Stwórz Trójkąt Życia i dowiedz się, jaka liczba charakteryzuje Twoje życie teraz i co Cię czeka w przyszłości.

Polecane artykuły:

Numerologia

Horoskop numerologiczny na maj 2020

Majem włada Dziewiątka – ostatnia liczba cyklu numerologicznego. To wspaniała wiadomość dla tych, którzy mają dość stagnacji i czekają na zmiany! Wibracja Dziewiątki da nam siłę, by wreszcie zamknąć coś, wyjaśnić, wybaczyć i wyrzucić z serca urazy. Przeczytaj horoskop numerologiczny na maj 2020 i zobacz jak wibracja Dziewiątki wpłynie na Twoje życie.

Czytaj dalej
Numerologia

Horoskop numerologiczny na kwiecień 2020

Masz wszystkiego dość?! O, nie! Wibracja Ósemki wejdzie nam na ambicję i ostro pogoni do pracy. Nie będziemy czekać, aż ktoś rozwiąże nasze problemy, sami weźmiemy się z życiem za bary. Poznaj horoskop numerologiczny na kwiecień 2020 i do dzieła! Numerologia nam sprzyja!

Czytaj dalej
Numerologia

Poznaj horoskop numerologiczny na marzec 2020

Czas na wiosenne porządki nie tylko w naszych domach, ale przede wszystkim w duszach. Marzec 2020 to miesiąc o wibracji 7. Siódemka poszerzy nasze horyzonty i stworzy okazję, by nauczyć się czegoś, zdobyć nowe doświadczenia. Uwolni od problemów uczuciowych, dając dobrą radę. Poznaj horoskop numerologiczny na marzec 2020.

Czytaj dalej