numerologia powie, co cię czeka w lutym
Numerologia

Poznaj horoskop numerologiczny na luty 2020

Luty to miesiąc o wibracji SZÓSTKI. W tym miesiącu będziemy się cieszyć rodzinną zgodą i harmonią. Zapomnimy o nieporozumieniach, w niepamięć puścimy urazy. Oto horoskop numerologiczny na luty 2020 roku.

Polecane artykuły:

Numerologia

Dziś najlepszy dzień tygodnia!

Piątek 17 lipca to najsilniejszy energetycznie dzień tygodnia. Podczas niego czekają nas skoki od euforii po wielki dół. Ale i nagrody! Przygotuj się! Numerologia podpowie, co Cię czeka.

Czytaj dalej
Numerologia

Horoskop numerologiczny: lipiec 2020

Lipcem rządzi wibracja DWÓJKI, która pozwoli nam złapać oddech i zastanowić się, co musimy zrobić sami, a w co możemy zaangażować innych. Wiele radości dadzą nam kontakty z ludźmi oraz kulturą – spektakle, koncerty, wystawy. I oczywiście miłość. Przeczytaj horoskop numerologiczny na lipiec 2020 i zobacz, jak wibracja DWÓJKI może zmienić Twoje życie.

Czytaj dalej
Numerologia

Horoskop numerologiczny: czerwiec 2020

Dość już siedzenia z założonymi rękami i narzekania na swój los! Wibracja JEDYNKI doda nam sił i energii, pobudzi do odważnego działania. Czas zacząć wszystko od nowa. Przestaniemy bać się niespodzianek i z optymizmem spojrzymy w przyszłość. Przeczytaj horoskop numerologiczny na czerwiec 2020 i zobacz, jak wibracja JEDYNKI może zmienić Twoje życie.

Czytaj dalej