Numerologia

Numerologia na grudzień 2021. Ósemka rozgrzeje nasze serca

Rozgrzeją nas przypływ energii, entuzjazm i radość życia, które w grudniu przyniesie wibracja Ósemki. Pewni siebie, zdecydowani i energiczni bez trudu poradzimy sobie ze świątecznymi przygotowaniami! Oblicz swoją liczbę życia i sprawdź, co Tobie przyniesie horoskop numerologiczny na grudzień.

Numerologia na grudzień 2021. Ósemka rozgrzeje nasze serca

Więcej artykułów

Numerologia

Numerologia na styczeń 2022. Siódemka skłania do refleksji

Rok 2022 rozpoczniemy w refleksyjnych nastrojach, do których skłoni nas wibracja Siódemki. Dzięki niej uda się nam zrobić w życiu trochę porządków, a trudne sprawy ujrzymy we właściwym świetle. Oblicz swoją liczbę życia i sprawdź, co Tobie przyniesie horoskop numerologiczny na styczeń.

Czytaj dalej >>
Numerologia

Magia trzech Dwójek. Jaki będzie 2022 rok?

Numerologiczny zapis roku 2022 to trzy Dwójki. Dwójka w numerologii to liczba księżycowa i chwiejna. Czy zatem czekają nas kłopoty? Jak poradzimy sobie z pandemią i ekonomicznym kryzysem? Wbrew pozorom nie będzie tak źle! Zobacz, jaki będzie 2022 rok według numerologii.

Czytaj dalej >>
Numerologia

Numerologia pomoże znaleźć Twój szczęśliwy kamień!

Czeka Cię ważny okres w życiu i przyda Ci się łut szczęścia? Potrzebujesz wsparcia? Pomoże odpowiednio dobrany kamień! Ważne jest, by miał identyczne drgania energetyczne, co Twoja aura. Taki właśnie szczęśliwy kamień wskaże numerologia. Zobacz, jakie kamienie warto nosić!

Czytaj dalej >>

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2022/2 9.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/3 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/1 5.99 zł