Co rządzi twoim stylem? Numerologia!
Numerologia

Co rządzi twoim stylem? Numerologia!

Markowe ciuchy, artystyczne wyczucie koloru, a może zamiłowanie do solidnych i wytrzymałych materiałów? Jeśli myślisz, że tym, w co się ubierasz, rządzi moda, Twój gust i zasobność portfela, to jesteś w błędzie. Twoje upodobania estetyczne kształtuje numerologia. Zobacz, jaka liczba opisuje i rządzi stylem Twoim i przyjaciół. Dzięki temu dobierzesz też dla nich idealny prezent!

Polecane artykuły:

Numerologia

Horoskop numerologiczny: październik 2020

Październik to miesiąc o wibracji PIĄTKI. Przed nami fantastyczny czas, pełen wyzwań i nieoczekiwanych zdarzeń. Każdy dzień będzie przygodą, przyniesie nowe możliwości. Zdołamy dokonać zmian w naszych głowach, odciąć się od tego, co nas powstrzymuje, ogranicza. Oto horoskop numerologiczny na październik 2020 r.

Czytaj dalej
Numerologia

Nowy Rok numerologiczny! Oto Twój horoskop!

Przetrwaliśmy rok 2020 i wchodzimy w 2021. Przynajmniej według numerologii, gdzie nowy rok zaczyna się wraz z nowiem Księżyca, 17 września. Tej jesieni już poczujemy pierwszy powiew nowej wibracji, a będzie nią PIĄTKA (2+0+2+1=5). Powiemy: precz z rutyną i zakazami! Nadchodzi czas upragnionych zmian. Zobacz, co Ciebie czeka w nowym roku.

Czytaj dalej
Numerologia

Liczba osobowości: co kryje Twoja dusza?

Twoja liczba osobowości – obliczona z imienia i nazwiska – pomoże Ci poznać siebie. Określa to, jak widzą Cię inni - jaki rodzaj maski przybierasz wśród ludzi, co chowasz głęboko nawet o tym nie wiedząc. Dzięki niej odkryjesz swoje mocne i słabe strony, ukryte talenty i wady. Chwytaj za długopis i licz!

Czytaj dalej