Pragnienia zostaną odkryte, a prawdy wypowiedziane. Zaćmienie Słońca i nów Księżyca w Skorpionie 2022 poruszą wszystkie znaki zodiaku!

25 października czeka nas drugie zaćmienie Słońca 2022! Będzie to również nów Księżyca w Skorpionie. Ten znak zodiaku jest królem tabu, więc spodziewaj się, że intensywna energia zaćmienia ujawni ukryte emocje i pragnienia. Zobacz, co niesie nów w Skorpionie i poznaj księżycowy horoskop.

nów w skorpionie, zaćmienie Słońca

Więcej artykułów

Księżyc

Już 27 listopada nocne niebo rozświetli pełnia Mroźnego Księżyca. Wyzwoli w nas złość, ale uwolni od wahań. Gotowi?

Nadchodząca 27 listopada pełnia Księżyca w Bliźniętach zapoczątkuje erę wzmożonej komunikacji, eksploracji intelektualnej i głębi emocjonalnej. Poczujesz się na tyle odważny, aby zadać wszystkie natrętne pytania, z którymi do tej pory się wstrzymywałeś. Listopadowa pełnia nie tylko wzbudzi ciekawość każdego znaku zodiaku, ale także pomoże nam lepiej wyrazić nasze myśli i emocje.

Czytaj dalej >
Księżyc

Co przyniesie nów Księżyca w listopadzie? Aktywne będą Mars z Uranem! Zachowaj czujność i sprawdź horoskop na tę fazę Księżyca

To już 13 listopada! Nów Księżyca w listopadzie wypada w znaku Skorpiona, który łączy w sobie intensywność, pasję i nieprzewidywalność! Po sezonie Zaćmień, okresie nagłych zmian, punktów zwrotnych i nieoczekiwanych zwrotów losu - ten nów Księżyca jeszcze bardziej zwraca naszą uwagę na nasz związek ze śmiercią, odpuszczeniem i transformacją, głównymi tematami sezonu Skorpiona.

Czytaj dalej >
Księżyc

Już 28 października widoczne w Polsce częściowe zaćmienie Księżyca i pełnia w Byku. To będzie potężne astrologiczne wydarzenie

28 października 2023 roku przygotuj się na rzadkie i potężne wydarzenie astrologiczne - Pełnię Księżyca w Byku oraz Częściowe Zaćmienie Księżyca, które występuje, gdy Ziemia, Słońce i Księżyc ustawiają się w jednej linii. Na powierzchni Księżyca widoczny będzie częściowy cień Ziemi. Będzie to trzecie i ostatnie Zaćmienie Księżyca w Byku.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu