Pełnia Księżyca w październiku 2022 obudzi nasze instynkty. Zobacz horoskop na pełnię Księżyca Myśliwych w znaku Barana

9 października niebo oświetli pełnia Księżyca w ognistym Baranie. Księżyc Myśliwych (od dawnego zwyczaju jesiennego polowania) budzi instynkty i daje napęd do działania. Pełnia Księżyca Myśliwych przypomina nam, że instynktownie wiemy, dokąd powinniśmy iść i od czego odejść. Co robić podczas tej pełni i jak na nas podziała? Oto horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.

pełnia księżyca w baranie 2022

Więcej artykułów

Księżyc

Nów Księżyca w Strzelcu zwiastuje nowe początki i zachęca do ryzyka! Co nas czeka 23 listopada 2022?Horoskop dla znaków zodiaku na tę fazę Księżyca

Sezon zaćmień dobiegł końca, a wraz z nadchodzącym 23 listopada nowiem Księżyca w optymistycznym i szczęśliwym Strzelcu mamy okazję pozbierać się po kosmicznym tornado i pełni nadziei zacząć od nowa! Energia nowiu w Strzelcu jest niesamowicie pozytywna, odważna i dodająca sił, szczególnie jeśli w ciągu ostatnich kilku miesięcy doświadczyliśmy intensywnych i trudnych zmian.

Czytaj dalej >>
Księżyc

Tracisz grunt pod nogami? Tak działa pełnia w Byku i zaćmienie Księżyca! Oto horoskop na czas Krwawego Księżyca w listopadzie 2022

8 listopada 2022 czeka nas zaćmienie Krwawego Księżyca. To magiczne i wyjątkowe wydarzenie! Zaćmienia Księżyca są często zwiastunem kluczowych zmian w życiu. Czeka nas więc czas emocjonalnych wzlotów i upadków oraz wielu niespodzianek. Ta pełnia Księżyca w Byku może również wydobyć na światło dzienne pewne prawdy w naszych relacjach. Co czeka znaki zodiaku?

Czytaj dalej >>

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu